„Miraculous: Biedronka i Czarny Kot" 2, „Łowca dusz" 8 i „Łowcy smoków" 11 już u nas!

Dodany przez: ajaworska - 2023-08-28 15:48:18 - 183 unikalnych wyświetleń;

Tydzień zaczynamy od dostawy mang! „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot" 2, „Łowca dusz" 8 i „Łowcy smoków" 11 (oprawa miękka) już u nas!

Stęskniliście się za naszą ulubioną parą superbohaterów? A może jesteście ciekawi, z jakimi przeciwnościami przyjdzie się zmierzyć Taikobo i załodze Quin Zazy? Właśnie wysyłamy prenumeraty, by tomiki dotarły do Was jak najszybciej!

Dostawy mangi „Łowcy smoków" w twardej oprawie spodziewamy się pod koniec tygodnia.

„Miraculous: Biedronka i Czarny Kot" 2
Marinette i Adrien dzięki swoim niezwykłym mocom czuwają nad bezpieczeństwem Paryża. Tym razem będą musieli uratować kolegów z klasy ze szponów Władcy Ciem, który ponownie próbuje zdobyć należące do superbohaterów miracula – potężne artefakty dające moc tworzenia i niszczenia. Co więcej, wróg zaczyna podejrzewać, kto tak naprawdę kryje się za maską Czarnego Kota...

„Łowca dusz" 8
Cho Komei porywa towarzyszy Taikobo i więzi ich w ogromnych klepsydrach na pokładzie swojego luksusowego wycieczkowca. Taikobo ma jedynie trzydzieści minut na uratowanie każdego z sojuszników. Czy zdąży, zanim w szklanych celach przesypie się cały piasek?

„Łowcy smoków" 11
Członkowie załogi Quin Zazy, podążający tropem zaginionej Vannie, trafiają do jej rodzinnego miasta, Areny. Ku swemu zaskoczeniu dowiadują się, że ich koleżanka jest księżniczką! Mika i spółka wyruszają na wyprawę przeciwko smokowi, którego łuski wydzielają trujące opary. Vannie również szykuje się do walki z bestią, aby uratować przyjaciółkę z dzieciństwa, której wiele zawdzięcza. Łowcy zostają wplątani w rozgrywkę między wojskami parlamentu, armią królewską i groźnym smokiem. Jak potoczą się losy bitwy, która zadecyduje o przyszłości miasta ogarniętego wojną domową?

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- środa - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.