„Długo i szczęśliwie?!" 6 i „Sposób na pięcioraczki" 11 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2023-03-06 13:58:32 - 163 unikalnych wyświetleń;

Dzisiaj do naszego magazynu dotarła dostawa z dwoma nowościami z miłością w tle: „Długo i szczęśliwie?!" 6 oraz „Sposób na pięcioraczki” 11.

Przed Chiwą i Hokuto kolejne życiowe zawirowania... Podobnie jak i przed Futaro i siostrami Nakano - wydarzenia ze szkolnej wycieczki będą miały wpływ na ich dalsze losy!

„Długo i szczęśliwie?!" 6
Wspólna przyszłość Chiwy i Hokuto staje pod znakiem zapytania, gdy dziewczyna wbrew woli męża odwiedza jego chorego ojca w szpitalu. Zdeterminowana Chiwa wyrusza do miasta, w którym kiedyś mieszkał Hokuto, by rozwiązać tajemnicę śmierci jego matki. Ale czy prawda zdoła uleczyć tak głębokie rany?

„Sposób na pięcioraczki” 11
Futaro kontynuuje pracę korepetytora dla pięciu ślicznych, choć ciężko uczulonych na podręczniki sióstr. W trakcie wycieczki szkolnej do Kioto nasze bohaterki rozpętały regularną wojnę o serce swojego nauczyciela, lecz niespodziewany deszcz oczyścił atmosferę i podróż zakończyła się szczęśliwie. W międzyczasie wyszło na jaw, że tą, która sześć lat temu spotkała Futaro, była Yotsuba... Przeszłość pięcioraczek nareszcie ujrzy światło dzienne!

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- środa - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- czwartek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.