„Heartless” oraz „Beastars” 12 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2023-02-24 11:38:08 - 188 unikalnych wyświetleń;

Komu, komu świeże mangi? Prosimy zgłaszać się w komentarzach, a dzisiaj do oferty dołączyły: „Beastars” 12 oraz nasza nowość BL - „Heartless”. Co z tego zestawienia trafi do Waszego mangowego koszyka?

Dodatkowo spodziewamy się dziś również dostawy „Podejrzanych sekretów" 12! Jeśli się uda, jeszcze dziś zaczniemy pakować prenumeraty.

„Beastars” 12
W noworoczną noc dochodzi do zażartej walki między Legoshim a Rizem, mordercą Tema. Niedźwiedź od dłuższego czasu nie przyjmuje leków, dlatego odzyskuje swoją pierwotną siłę, której wilk nie może sprostać. Jednak dzięki poświęceniu Louisa szala zwycięstwa przechyla się na stronę Legoshiego. Niestety odgłosy starcia ściągają policję, a młody wilk zostaje oskarżony o zaatakowanie swojego przyjaciela roślinożercy.

„Heartless”
Niepozorna chata w głębi lasu jest kryjówką pięknego inkuba i jego kochanka. Od lat ukrywają przed światem przerażające zdolności demona, który swoim urokiem wabi ofiary i pożera ich serca. Choć wydaje się, że nic nie jest w stanie zaburzyć spokoju mrocznej egzystencji tej niezwykłej pary, pewnego dnia na ich ślad wpada tajemnicza organizacja...

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- środa - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.