Druga część autobiograficznego komiksu Kabi Nagaty już w czerwcu!

Dodany przez: Urd - 2023-01-05 15:56:26 - 415 unikalnych wyświetleń;

Na początek weekendu mamy dla Was długo wyczekiwaną zapowiedź! Przed Wami "Hitori Koukan Nikki" - druga część autobiograficznej opowieści Kabi Nagaty na temat jej osobistych zmagań z samotnością, intymnością i depresją. Manga zostanie przez nas wydana w twardej oprawie i powiększonym formacie jako omnibus (2w1). Premiera już w czerwcu!

Dodatkowo, jeśli zdecydujecie się na zakup prenumeraty do poniedziałku włącznie i posłużycie się hasłem rabatowym DZIENNIK, otrzymacie 5% rabatu! W ramach prenumeraty otrzymacie również darmową wysyłkę paczkomatem!

Hitori Koukan Nikki
Przed Wami kolejna część autobiograficznego komiksu, którego autorka z brutalną szczerością opowie o swoich zmaganiach z depresją. Po sukcesie debiutanckiego komiksu mangaczka postanawia wyprowadzić się od rodziców i uniezależnić. Jednak po tylu latach wcale nie jest łatwo stanąć na własnych nogach. Szybko kończące się oszczędności, presja tworzenia mimo braku inspiracji i narastające poczucie samotności jeszcze bardziej pogarszają zdrowie psychiczne autorki. Czy ostatecznie znajdzie ona sposób, aby zmierzyć się z własnymi ograniczeniami?

Autor: Kabi Nagata
Gatunek: seinen, yuri, psychologiczny
Liczba tomów: omnibus (2 w 1)
Wydanie: oprawa twarda z obwolutą (dodatkowy kolor w środkach)
Premiera: czerwiec