Już w czerwcu nowa manga autora mangi "Mąż mojego brata" - Bokura no Shikisai

Dodany przez: Urd - 2022-12-30 15:19:24 - 320 unikalnych wyświetleń;

Na sam koniec roku przygotowaliśmy dla Was bardzo ciekawą, choć nietypową zapowiedź! Przed Wami „Bokura no Shikisai" – kolejne dzieło Tagame Gengoroh, autora mangi „Mąż mojego brata”. Ten zamknięty w trzech tomach seinen to inspirowana własnymi przeżyciami opowieść o tym, ile odwagi kosztuje bycie sobą. Pierwszy tom tej niezwykle poruszającej historii ukaże się już w czerwcu!

Jeśli zaś zdecydujecie się zakupić prenumeratę do poniedziałku włącznie i posłużycie się hasłem rabatowym KOLORY – otrzymacie 5% zniżki!

„Bokura no Shikisai"
Sora to szesnastoletni, uzdolniony artystycznie licealista, który skrycie podkochuje się w swoim koledze z klasy. Jednak sama myśl, że miałby się do tego przyznać, zupełnie go przeraża, a związany z tym strach rzutuje na całe jego życie. Pewnego dnia nastolatek poznaje pana Amamiyę, właściciela pobliskiej kawiarni, który... otwarcie przyznaje się do bycia gejem. Gdy mężczyzna dowiaduje się o zdolnościach Sory, proponuje, aby ten namalował na ścianie jego kawiarenki mural. Czy nowa znajomość sprawi, że chłopak znajdzie w sobie siłę, żeby zawalczyć o swoją miłość?

Autor: Tagame Gengoroh
Gatunek: seinen, obyczajowy
Format: A5
Liczba tomów: 3
Przedpremiera: czerwiec