Jesienny Festiwal Mangowy - siódma karta kolekcjonerska

Dodany przez: mbloch - 2022-10-06 13:25:33 - 494 unikalnych wyświetleń;

Prezentujemy Wam limitowaną kartę kolekcjonerską z serii „100 rzeczy do zrobienia, zanim zostanę zombie”! Mamy nadzieję, że podsyci Waszą ochotę na tę przewrotną, groteskową komedię!

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii w prenumeracie do 10 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

„100 rzeczy do zrobienia, zanim zostanę zombie” 1
Akira pracuje w korporacji, która za nic ma kodeks pracy czy prawa człowieka. Notoryczne zarywanie nocek, wyścig szczurów, fikcyjne urlopy – po trzech latach fizycznej i psychicznej harówki mężczyzna marzy już tylko o tym, żeby w jego biuro uderzył meteoryt. Jednak pewnego dnia wszystko się zmienia – Akira zdaje sobie sprawę, że jego miasto opanowały zombie! Świat pogrążył się w chaosie, widmo śmierci czyha za każdym rogiem, a to oznacza tylko jedno... Nie musi już więcej chodzić do pracy! Uradowany swoją wolnością rozpoczyna nowe życie, starając się skreślić jak najwięcej punktów z listy rzeczy do zrobienia, zanim sam zmieni się w zombie!