„Projekt: cosplay" 7, „Golden Sparkle” oraz Overlord" 15 już są!

Dodany przez: mbloch - 2022-09-29 13:31:29 - 484 unikalnych wyświetleń;

Puk, puk! Świeże nowości zapukały do naszych drzwi! A wśród nich: „Projekt: cosplay" 7, „Golden Sparkle” oraz „Overlord" 15! Co wydarzy się u naszych bohaterów? Sprawdźcie w opisach poniżej!

„Projekt: cosplay" 7
Jak nasi bohaterowie odpowiedzą na dociekliwe pytanie koleżanki z klasy?! Nadchodzi jesień i czas dni otwartych szkoły. Liceum, do którego uczęszczają Marin i Wakana, słynie ze swojego oryginalnego konkursu, w trakcie którego dziewczyna po raz pierwszy przebierze się za...

„Golden Sparkle”
Himari Uehara zdołał osiągnąć wiek licealny całkowicie unikając tematów związanych z dojrzewaniem i seksualnością. Zainteresowanie dziewczyn jego osobą zawsze bardziej mu przeszkadzało niż pochlebiało, więc gdy dostał się do męskiego liceum, uznał że w końcu w spokoju będzie mógł skupić się na nauce. Gdy jednak niespodziewanie zaczęła go zaskakiwać jego własna fizjologia, poprosił o poradę Gaku – kolegę z klasy, który uświadomił mu, że zmiany, które tak go zaniepokoiły są zupełnie naturalne. Nowa znajomość sprawiła, że Himari nie tylko otworzył się na nowe doznania, ale też zaczął rozumieć, czemu wcześniej zawsze czuł się trochę inny...

„Overlord" 15
Wioska Carne zostaje zaatakowana przez hordę potworów. Enri – świeżo upieczona sołtyska – naprędce organizuje prowizoryczną armię, by odeprzeć inwazję. Jednak siły wroga okazują się znacznie przewyższać potencjał bojowy mieszkańców osady... Tymczasem cesarz Baharuth planuje ekspedycję, której celem będzie rekonesans na terenie Wielkiego Podziemnego Grobowca Nazarick. Jakie kroki podejmie Ainz na wieść, że już wkrótce do bram jego fortecy zapukają żądni sławy i pieniędzy łowcy przygód?

Prenumeratorzy „Projektu: cosplay" oraz „Overlorda" dostali swoje tomiki przedpremierowo, ale prenumeraty „Golden Sparkle" również wyszły już z naszego magazynu! Dwóch pierwszych tytułów od jutra możecie szukać w stacjonarkach Yatta.pl, a od poniedziałku w empikach i innych sklepach z komiksami. Natomiast nasza nowa jednotomówka BL w sklepach będzie dostępna po weekendzie.