Już w styczniu nowy mangowy horror!

Dodany przez: mbloch - 2022-09-13 13:26:56 - 1160 unikalnych wyświetleń;

Nie mogło być inaczej! Część z Was zapewne już wie, ale potwierdzamy oficjalnie - mamy przyjemność ogłosić, że wkrótce wydamy fenomenalną mangę „Hikaru ga Shinda Natsu”! Ten niesamowicie wciągający horror, który podbił serca japońskich czytelników, już niedługo będzie dostępny w 12 językach na całym świecie! W Polsce pierwszy tom trafi do sprzedaży w styczniu przyszłego roku.

Jeśli więc lubicie mroczne klimaty, zachęcamy Was do zakupu mangi w prenumeracie z unikatowym dodatkiem. A jakby tego było mało, do czwartku włącznie możecie skorzystać z 5% zniżki, wpisując przy zamówieniu kod rabatowy: HORROR!

HIKARU GA SHINDA NATSU
Yoshiki i Hikaru od dziecka byli najlepszymi kumplami - znali wszystkie swoje tajemnice i rozumieli się lepiej niż rodzeni bracia. Jednak pewnego dnia Hikaru zaginął w górach, a gdy po tygodniu wrócił do domu, nie był już taki sam. Z czasem Yoshiki zauważył, że jest z nim coś nie tak - zupełnie jakby w ciele jego przyjaciela zamieszkało... coś innego! Kiedy fałszywy Hikaru potwierdził jego przypuszczenia, Yoshiki zdał sobie sprawę, że nie ma wyjścia - dla własnego dobra musi dalej trwać u boku istoty podszywającej się pod Hikaru. Tymczasem w wiosce zaczyna dochodzić do niepokojących incydentów...

Autor: Mokumokuren
Gatunek: seinen, horror, moce nadprzyrodzone
Liczba tomów: 1+
Format: standardowy
Premiera: styczeń 2023