Cztery mangowe premiery!

Dodany przez: mbloch - 2022-08-30 09:35:58 - 724 unikalnych wyświetleń;

A na koniec dnia łapcie nowości prosto z drukarni, czyli "Po deszczu" 6, "Seven Deadly Sins" 19, "Servamp" 16 oraz "Blood Blockade Battlefront" 3. Na który tomik się skusicie? Tymczasem podrzucamy opisy i plan dystrybucji.

"Po deszczu" 6
„Tachibana? Ty tu pracujesz?!” Wypowiedziane bez złych intencji słowa wstrząsnęły Akirą. Z myślą o zbliżającej się Gwiazdce Tachibana i Nishida postanawiają zrealizować pewien plan. Jesień mija w okamgnieniu...

"Seven Deadly Sins" 19
Po latach rozłąki Ban wreszcie spotyka Elaine. Szybko okazuje się jednak, że elfkę ze świata umarłych przywołała czarna magia demonów... By uratować ukochaną, Grzech Chciwości musi pokonać Galanda i Melasculę z drużyny Dziesięciu Przykazań. Nie wie tylko, że dysponują oni atakiem, który może zabić nawet nieśmiertelnego... Pozbawiona pamięci Diane, zagadkowy wąsacz, Plejady Lazurowego Nieba oraz przewodzący im sir Denzel... Przed Wami kolejny tom pełen zaskakujących zwrotów akcji!

"Servamp" 16
Akcja naszej opowieści przenosi się do Anglii, a przeszłość servampa lenistwa powoli wychodzi na jaw.
Mahiru i jego wampirzy sługa za pomocą magii zostają przetransportowani do Londynu, gdzie spotykają wilkołaka Geara. Przyjaciele szukają sposobu na pokonanie Tsubakiego – ale jaką decyzję będzie musiał podjąć Kuro? I co naprawdę jest celem ósmego servampa?


"Blood Blockade Battlefront" 4
Na zgliszczach Nowego Jorku w ciągu jednej nocy powstało Hellsalem’s Lot – metropolia, w której zaciera się granica między światami. Zadaniem Libry jest utrzymanie harmonii w mieście!

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty.
- środa - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- czwartek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.