Trzy nowe tytuły już tej jesieni!

Dodany przez: Urd - 2022-07-22 16:39:53 - 884 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was trzy doprawdy zabójcze nowości! Pierwszą z nich jest „Sakamoto Days” – fantastyczna komedia akcji opowiadająca o byłym zabójcy, którego po latach dogania jego przestępcza przeszłość. Zobaczcie, jak osiedlowy sklepikarz z mięśniem piwnym spuszcza łomot bandziorom!

Druga z poniższych propozycji to mroczny horror psychologiczny zdecydowanie przeznaczony dla dojrzałego czytelnika. „Shinai naru boku e satsui o komete” polecamy tylko dla osób o mocnych nerwach!

A na koniec motyw, jakiego po prostu nie może zabraknąć podczas Halloween – apokalipsa zombie! „Zon 100: Zombie ni naru made ni shitai 100 no koto” to komedio-horror o pracowniku korporacji, dla którego świt żywych trupów zdaje się być wybawieniem od dotychczasowego życia.


Tradycyjnie do poniedziałku włącznie zamawiając nowości w prenumeracie i posługując się hasłem rabatowym GROZA otrzymacie dodatkowe 5% zniżki!


Sakamoto Days
Taro Sakamoto był niegdyś legendarnym płatnym zabójcą, który wzbudzał strach i podziw w całym mieście. Jednak pewnego dnia jego życie diametralnie się zmieniło – zakochał się, ożenił, został ojcem i porzucił dawną ścieżkę kariery. Kilkadziesiąt kilogramów później Sakamoto, jak na przykładnego obywatela przystało, wiedzie spokojny żywot jako właściciel osiedlowego sklepiku. Jednak sielanka nie może trwać wiecznie! Dawni wrogowie ponownie stają na drodze byłego zabójcy. Czy Sakamoto zdoła ochronić swoją rodzinę i biznes przed demonami przeszłości?

Autor: Yuuto Suzuki
Gatunek: shonen, komedia, akcja
Liczba tomów: 7+
Format: B6+
Premiera: październik

Shinai naru boku e satsui o komete
Eiji Urashima to nieporadny, nieśmiały wobec kobiet student. Pewnego dnia ku swojemu wielkiemu zdziwieniu budzi się u boku ślicznej koleżanki z uczelni. Okazuje się, że zaczęli ze sobą chodzić, po tym jak Eiji pobił osiłka, który zaczepił dziewczynę. Problem w tym, że chłopak nic z tego nie pamięta. A konkretniej – nic z ostatnich trzech dni.

Tymczasem w mieście zaczyna dochodzić do brutalnych morderstw, które do złudzenia przypominają styl zmarłego przed kilkunastu laty seryjnego mordercy. Czy to możliwe, aby te dwie sprawy miały ze sobą coś wspólnego? A może to tylko paranoja Eijiego wywołana faktem, że luki w jego pamięci zaczynają mu się zdarzać coraz częściej…

Autor: Hajime Inoryuu, Shouta Itou
Gatunek: seinen, horror, psychologiczny
Liczba tomów: 11
Format: A5
Kategoria wiekowa: 18+
Premiera: październik

Zon 100: Zombie ni naru made ni shitai 100 no koto
Akira pracuje w korporacji, która za nic ma kodeks pracy czy prawa człowieka. Notoryczne zarywanie nocek, wyścig szczurów, fikcyjne urlopy – po trzech latach fizycznej i psychicznej harówki mężczyzna marzy już tylko o tym, żeby w jego biuro uderzył meteoryt. Jednak pewnego dnia wszystko się zmienia – Akira zdaje sobie sprawę, że jego miasto opanowały zombie! Świat pogrążył się w chaosie, widmo śmierci czyha za każdym rogiem, a to oznacza tylko jedno... Nie musi już więcej chodzić do pracy! Uradowany swoją wolnością rozpoczyna nowe życie, starając się skreślić jak najwięcej punktów z listy rzeczy do zrobienia, zanim sam zmieni się w zombie!
Autor: Haro Asou, Koutarou Takata
Gatunek: seinen, horror, komedia, ecchi
Liczba tomów: 11+
Format: B6+
Przedpremiera: październik