Trzy wakacyjne nowości!

Dodany przez: mbloch - 2022-07-15 15:13:07 - 828 unikalnych wyświetleń;

Jak Wam mija lato? Dziś  mamy dla Was trzy bardzo różne, ale też bardzo przyjemne nowości! Na początek "Nakitai Watashi wa Neko o Kaburu" - trzytomowa wciągająca opowieść o dziewczynie, która zyskała zdolność przemiany w kota. Sprawdźcie jak potoczą się jej niezwykłe przygody! Druga z naszych propozycji to dwutomowy josei "Shuukatsu!! - Kimi ni Naitei", który wydamy jako jeden omnibus w powiększonym formacie. To nie tylko idealna lektura dla fanów dojrzalszych romansów, ale też wszystkich, którym nie jest obca gonitwa za pierwszą pracą. A na koniec jednotomowe yaoi "Golden Sparkle" - sympatyczna opowieść o trudach dojrzewania.

Jeśli natomiast zdecydujecie się zakupić powyższe nowości w prenumeracie do poniedziałku włącznie i posłużycie się hasłem rabatowym WAKACJE otrzymacie dodatkowo 5% zniżki!

To jak - znajdzie się tu coś dla Was?

Nakitai Watashi wa Neko o Kaburu
Życie Miyo bardzo się skomplikowało odkąd jej mama opuściła dom, a tata związał się z inną kobietą. Pewnego dnia, podczas letniego festynu pogrążona w smutku dziewczyna spotyka niezwykłego handlarza. Ten oferuje jej magiczną maskę, dzięki której człowiek może zmieniać się w kota. Nowa postać pozwala jej uciec od codziennych problemów, a także zbliżyć się do chłopaka, który bardzo jej się podoba. Jednak nie ma nic za darmo - tajemniczy sprzedawca cały czas próbuje przekonać ją, aby na zawsze wyzbyła się bycia człowiekiem. Czy Miyo zdoła wybrać swoje przeznaczenie, zanim będzie za późno i przestanie to być jej decyzja…?

Autor: Kyousuke Kuromaru
Gatunek: romans, moce nadprzyrodzon
Liczba tomów: 3
Format: A5
Premiera: listopad

Shuukatsu!! - Kimi ni Naitei
Poszukiwanie pierwszej pracy to prawdziwa droga przez mękę! Zwłaszcza, gdy koniec studiów za pasem, a mimo to konkretnych pomysłów na ścieżkę kariery brak. Podczas już pięćdziesiątej z kolei nieudanej rozmowy kwalifikacyjnej Yuri Asaoka poznaje Manabe Ryoujiego - atrakcyjnego, pewnego siebie mężczyznę, który uosabia wszystkie cechy, których tak jej brak. Wkrótce okazuje się, że arogancki przystojniak studiuje na tej samej uczelni co Yuri! Co więcej, fakt, że dopiero się poznali, nie powstrzymuje go przed wytykaniem dziewczynie wszystkiego, co ta jego zdaniem robi źle. Pomimo początkowej irytacji, Yuri odkrywa, że niechciane rady okazują się zaskakująco pomocne, a sam Manabe… niezwykle pociągający.

Autor: Aki Yoshino
Gatunek: josei, romans
Liczba tomów:omnibus (2 w 1)
Liczba stron:380
Format: A5
Premiera: październik

Golden Sparkle
Himari Uehara zdołał osiągnąć wiek licealny całkowicie unikając tematów związanych z dojrzewaniem i seksualnością. Zainteresowanie dziewczyn jego osobą zawsze bardziej mu przeszkadzało niż pochlebiało, więc gdy dostał się do męskiego liceum, uznał że w końcu w spokoju będzie mógł skupić się na nauce. Gdy jednak niespodziewanie zaczęła go zaskakiwać jego własna fizjologia, poprosił o poradę Gakiego – kolegę z klasy, który uświadomił mu, że zmiany, które tak go zaniepokoiły są zupełnie naturalne. Nowa znajomość sprawiła, że Himari nie tylko otworzył się na nowe doznania, ale też zaczął rozumieć, czemu wcześniej zawsze czuł się trochę inny...

Autor: Minta Suzumaru
Gatunek: yaoi, romans
Liczba tomów: 1
Format: B6+
Premiera: wrzesień