"Yona w blasku świtu" 17 oraz "Shaman King" 6 już są!

Dodany przez: mbloch - 2022-06-06 11:55:52 - 272 unikalnych wyświetleń;

W naszym magazynie właśnie zawitały nowiusieńkie tomiki: "Yona w blasku świtu" 17 oraz "Shaman King" 6! Niestety ze względu na awarię maszyny w drukarni, dodatki dla prenumeratorów dotrą do nas z opóźnieniem - prenumeraty będziemy pakować jutro po południu lub w środę rano. Natomiast od jutra mang możecie szukać w sklepach stacjonarnych Yatta.pl, a w środę w empikach i innych sklepach z komiksami! Życzymy miłej lektury!

"Yona w blasku świtu" 17
Yona i jej towarzysze zostawiają za sobą porty Klanu Wody i udają się na terytorium Klanu Ziemi. Tam, w miasteczku leżącym przy granicy z Kai, spotykają zagubionego chłopca imieniem Kalgan. Postanawiają odprowadzić go do rodzinnej wioski, lecz w tym celu muszą wkroczyć na ziemie cesarstwa... Co ich tam czeka? Ten tom zawiera także rozdział specjalny o przeszłości Jae-hy!

"Shaman King" 6
Trwa druga walka Turnieju Szamanów! Przeciwnikiem Yo jest nekromanta Faust VIII, którego nieludzkie zachowanie doprowadza chłopaka do wściekłości. Gniew sprawia, że Yo zużywa prawie całą manę. Czy uda mu się wyjść z tego pojedynku cało?!