"Hanako, duch ze szkolnej toalety"- edycja limitowana

Dodany przez: mbloch - 2022-06-03 15:27:11 - 4160 unikalnych wyświetleń;

Fantastyczne wieści dla fanów serii "Hanako, duch ze szkolnej toalety"! Wielokrotnie pytaliście nas o możliwość pozyskania dla tego tytułu edycji specjalnej, a my postanowiliśmy podjąć się tego wyzwania. A co to oznacza w praktyce? Poniżej garść informacji:

- Podwójne wydania dotyczyć będą tomów: 11, 12 i 15.

- Edycję standardową będzie można zakupić we wszystkich sklepach komiksowych i empikach (jak zawsze, kupując tomiki w prenumeracie, klienci otrzymają dodatek prenumeratorski).

- Edycję limitowaną będzie można zakupić TYLKO w sieci Yatta.pl. Uprzedzamy jednak, że nie będzie ona dodrukowana po wyczerpaniu nakładu, zatem nie należy zwlekać zbyt długo z zakupem! Cena edycji limitowanej to 34,99 zł.

Skład edycji limitowanych:
- tomy edycji limitowanej będą mieć specjalną obwolutę, inną niż edycja standardowa
- tomy zakupione w prenumeracie będą posiadać dodatek dla prenumeratorów z edycji standardowej
- tom 11 - do tomu dodany będzie picture book
- tom 12 - do tomu dodana będzie talia kart do gry
- tom 15 - do tomu dodane będą dwa breloki


W związku z planowaną edycją limitowaną premiera tomu 11 zostanie przesunięta z drugiej połowy sierpnia na wrzesień.

UWAGA!
Jeśli już zakupiliście prenumeratę, na któryś z powyższych tomów, a chcielibyście mieć w kolekcji edycję limitowaną - nie ma problemu! W panelu prenumerat możecie samodzielnie dokonać dopłaty i zmienić swoje zamówienie. W razie problemów zapraszamy do kontaktu z obsługą sklepu Yatta.pl.

Ze względu niestandardowe dodatki i ryzyko uszkodzenia ich w transporcie, edycje limitowane dla tomów 12 i 15 nie będą mieć opcji darmowej wysyłki pocztą.