"Seven Deadly Sins" 18 oraz "Oblubienica czarnoksiężnika" 13 dotarły z drukarni!

Dodany przez: mbloch - 2022-04-26 14:27:30 - 260 unikalnych wyświetleń;

Właśnie rozpakowaliśmy dostawę nowych tomików: "Seven Deadly Sins" 18 oraz "Oblubienica czarnoksiężnika" 13! Który z nich będzie Wasz? Wskoczycie w sam środek pola bitwy czy raczej najpierw przekonacie się, co czeka Chise podczas pobytu w Kolegium? My już pakujemy Wasze prenumeraty, a tymczasem zerknijcie na opisy tomów.

"Seven Deadly Sins" 18
Podczas gdy Dziesięć Przykazań kontynuuje podbój Britannii, Meliodas i jego towarzysze planują swój następny ruch. Niespodziewanie do akcji wkraczają nowi sojusznicy: Plejady Lazurowego Nieba. Kim są i jaką siłą dysponują...? Tymczasem Ban wciąż poszukuje sposobu na przywrócenie do życia ukochanej Elaine. Kręte ścieżki losu prowadzą go w rodzinne strony... Co takiego zastanie na miejscu?

"Oblubienica czarnoksiężnika" 13
W Kolegium każdy ma swoje tajemnice - nie dotyczy to jedynie wychowanki Eliasa... Piątka adeptów zawiera zaklęty pakt, by ochronić poznany przypadkiem sekret Iveya. Ich wzajemna więź pogłębia się, lecz zarazem każde z nich jest spętane przeszłością swojej rodziny... Kolegium organizuje swoim podopiecznym zajęcia w terenie. Na miejscu okazuje się jednak, że stworzenia skryte w mroku nie mają pokojowych zamiarów...

Plan dystrybucji:
- wtorek - wysyłamy prenumeraty.
- środa - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- czwartek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.