Marcowa nowość BL!

Dodany przez: Urd - 2022-01-14 15:01:23 - 871 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was dość nietypowy tytuł - "Boku ga Otto ni Deau made" "Boku ga Otto ni Deau made" to jednotomowa, autobiograficzna opowieść, która może okazać się ciekawą lekturą nie tylko dla fanów gatunku boys' love. Manga zostanie wydana w formacie standardowym, a trafi w Wasze ręce już w marcu. Dodatkowo, jeśli zakupicie ją w prenumeracie do poniedziałku włącznie i posłużycie się kodem promocyjnym AUTOBIOGRAFIA, otrzymacie 5% rabatu!

"Boku ga Otto ni Deau made"
Kiedyś nienawidziłem siebie za bycie gejem. Sądziłem, że urodzenie się kimś takim było moją karą. Przeżyłem wiele nieodwzajemnionych miłości, a mimo to nie zszedłem z obranej przez siebie ścieżki. Postanowiłem więc opisać, jak kiedyś wyglądało moje życie - co czułem i jakie myśli mi towarzyszyły. A wszystko dlatego, że cała ta długa podróż doprowadziła mnie do momentu, w którym spotkałem mojego męża...

Oto inspirująca autobiograficzna opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca w świecie, a także wytrwałości w dążeniu do szczęścia bez względu na przeciwności losu.

Autor: Ryosuke Nanasaki, Yoshi Tsukizuki
Gatunek: Shonen-ai, psychologiczny, seinen
Liczba tomów: 1
Format: standardowy
Premiera: marzec