„Penguin Highway" 2 oraz „Podejrzane sekrety” 7 dotarły właśnie z drukarni!

Dodany przez: mbloch - 2021-12-13 10:18:15 - 156 unikalnych wyświetleń;

Nowy tydzień zaczyna się najlepiej jak tylko może, czyli dostawą dwóch cudownych mang: „Podejrzane sekrety” 7 i „Penguin Highway" 2! Który z tych tomów wpadnie w Wasze łapki?

„Podejrzane sekrety” 7
Tatsuhiko postanawia nie uciekać dłużej przed emocjami i uprawia z Madoką seks, chociaż wie, że Emiru ich podgląda. Wydarzenie to wywiera jednak na Emiru przedziwny wpływ – wydaje się jednocześnie smutna i zdezorientowana. Co po tylu perypetiach czuje do niej Tatsuhiko? Gdy chłopak próbuje zrozumieć sytuację, Emiru mówi mu: Jestem mokra.

„Penguin Highway" 2
Oto niezwykła przygoda, która wydarzyła się tamtego lata. Wtedy do miasta, w którym mieszka Aoyama, uczeń czwartej klasy podstawówki, zawitały pingwiny. Zwierzęta zniknęły jednak równie niespodziewanie, jak się pojawiły. Ale skąd się tam w ogóle wzięły? Chłopiec postanawia zbadać sprawę. Niedługo później Hamamoto, jego koleżanka z klasy, pokazuje mu ”morze”. Młodzi odkrywcy łączą siły i zaczynają wspólny projekt. Coś jednak zagraża ich planom... Zaniepokojony Aoyama proponuje zawieszenie badań!