„Księga Przyjaciół Natsume" 19 oraz „Szlakiem chmur na północny zachód" 5 właśnie dotarły z drukarni!

Dodany przez: mbloch - 2021-12-09 16:32:47 - 233 unikalnych wyświetleń;

Do naszego magazynu zawitała dostawa pachnących jeszcze tomików: „Księga Przyjaciół Natsume" 19 oraz „Szlakiem chmur na północny zachód" 5. Poniżej podrzucamy opisy tomów i plan dystrybucji dzisiejszych nowości!

„Księga Przyjaciół Natsume" 19
Pewnego dnia Natsume odbiera telefon od Shibaty, dawnego kolegi z klasy, i umawia się z nim na spotkanie, na które zabiera również Tanumę. Na miejscu słyszą niepokojącą plotkę o Domu Lalek Sotogiego. Według pogłosek w opuszczonym budynku każdej nocy coś ożywa. Chłopcy postanawiają przyjrzeć się tej tajemniczej sprawie. Jaki widok zastanie Natsume na miejscu?

„Szlakiem chmur na północny zachód" 5
Na Islandii czas płynie własnym rytmem. Kei postanawia posłuchać występu Lilii, więc pojawia się w barze, w którym dziewczyna daje koncert, a następnie zachwycony jej muzyką... zasypia. Jak dziewczyna ma rozumieć tę reakcję? Tymczasem niespodziewanie, jak gdyby nigdy nic, na progu domu Jacka zjawia się... Michitaka. Czy to zapowiedź nowych kłopotów?

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami (przypominamy, że „Księga przyjaciół Natsume” nie jest dostępna w stacjonarnych empikach, jedynie przez empik.com).