Sprawdź co kryje "Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia"

Dodany przez: Urd - 2021-10-20 14:23:44 - 220 unikalnych wyświetleń;

Czas zaprezentować obwolutę kolejnej naszej festiwalowej nowości, a mianowicie „Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 1. Jeśli lubicie mangi z dreszczykiem i nutką tajemnicy, to na pewno zainteresuje Was seria o paranormalnych dochodzeniach. Tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron.

„KEMONO JIHEN. Niesamowite zdarzenia" #1
Dotychczas spokojną wioską wstrząsają dramatyczne wydarzenia – ktoś lub coś w makabryczny sposób zabija zwierzęta gospodarskie. Do rozwiązania sprawy zostaje wezwany z Tokio ekscentryczny detektyw nazwiskiem Inugami, który specjalizuje się w dochodzeniach z udziałem kemono – tajemniczych istot, które do złudzenia potrafią udawać ludzi. Na miejscu mężczyzna spotyka dziwnego chłopca, od którego stronią miejscowi. Detektyw szybko orientuje się, że ma do czynienia z kimś niezwykłym, ale czy to możliwe, aby to właśnie ten niepozorny chłopak stał za napaściami? A może skrywa on o wiele mroczniejszy sekret?

Oto początek opowieści o nietypowym biurze detektywistycznym specjalizującym się w rozwiązywaniu nadnaturalnych tajemnic. Biurze, którego członkom również daleko jest do normalności...