Jesienny Festiwal Mangowy - zamawianie festiwalowych tytułów

Dodany przez: mbloch - 2021-09-29 10:44:06 - 607 unikalnych wyświetleń;

Witajcie! Dziś mamy dla Was garść bardzo ważnych i pomocnych informacji! Jeśli macie zamiar wziąć udział w Jesiennym Festiwalu Mangowym koniecznie zapoznajcie się z treścią newsa - zdradzimy jak NAJSZYBCIEJ, NAJTANIEJ i NAJWYGODNIEJ zamówić swoją paczkę. Od czasu ostatniego Festiwalu wprowadziliśmy bowiem kilka zmian.

Ze względu na to, że przy poprzednim Festiwalu pojawiły się problemy z realizacją paczek z darmową wysyłką (zbyt duża liczba paczek naraz blokowała możliwości ich odbioru i przetworzenia ich ze strony poczty), wprowadziliśmy możliwość zamiany kuriera PP na Paczkomat lub Kuriera DPD za symboliczną dopłatą. Poniżej zamieszczamy instrukcję korzystania z tych opcji, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jak zamawiać najtaniej i najbezpieczniej?
Najważniejsza rzecz - jeśli masz w planach zamówić więcej niż 2 premierowe tomiki (czyli min. 3), biorące udział w Festiwalu Mangowym, twoje zamówienie zostanie automatycznie złączone PRZEZ NAS w jedną paczkę. Zamawiając prenumeraty koniecznie zaznaczaj dla każdej z nich DARMOWĄ opcję dostawy. Gdy na Twoim koncie uzbierają się minimum 3 nowości festiwalowe - SAMODZIELNIE ZMIEŃ w panelu darmową wysyłkę na InPost lub DPD za dopłatą 2-3 zł (w przeciwnym razie, opłacając paczkomat lub DPD pojedynczo dla każdej prenumeraty, zapłacisz pełną kwotę wysyłki!).

Czy muszę zamawiać prenumeraty w jednym zamówieniu?
NIE. Nie trzeba zamawiać prenumerat w jednym zamówieniu ani opłacać ich w tym samym czasie. To nasz system grupuje festiwalowe prenumeraty w jedną paczkę.

Nie wyświetla mi się jedna z kart, które powinienem otrzymać - co robić?
Sprawdź, czy wszystkie prenumeraty festiwalowe zostały zamówione na ten sam adres - nawet literówka może mieć znaczenie. Jeśli znalazłeś błąd/literówkę, możesz samodzielnie ujednolicić adresy w panelu prenumerat.

Czy mogę zamówić dwa te same pierwsze tomy i otrzymać za nie karty?
Tak, ale z limitem do dwóch kart o tym samym wzorze. Przykładowo:
"Pasożyt" #1 + "Pasożyt" #1 + "Pasożyt" #1 + "Łowca dusz" #1 = 2 karty "Pasożyta" + 1 karta z "Łowcy dusz" (za trzeci taki sam tom już nie można otrzymać trzeciej karty).

Czy to, jak szybko zamówię nowości wpłynie na czas wysyłki lub numer otrzymanych kart?
Nie. Logistycznie byłoby to niemożliwe. Jedyne, co może o parę dni przesunąć realizację Twojego zamówienia, to jeśli Twoje prenumeraty nie zostaną opłacone do 25 października (bo przypominamy, że na opłacenie zamówienia przysługuje 7 dni, także po zamknięciu sprzedaży prenumerat).

Kiedy wysyłacie paczki festiwalowe?
Paczki festiwalowe zaczniemy wysyłać jeszcze przed festiwalem, gdy mangi dotrą do nas z druku, a prenumeraty zostaną opłacone i zaksięgowane. Ze względu na ogromną liczbę wysyłek, a także pracochłonne przygotowywanie i zabezpieczanie paczek, zastrzegamy, że pakowanie może się przeciągnąć do tygodnia po festiwalu.

Jakie karty dostanę?
Karty przypisane są do nowości mających premierę w trakcie Festiwalu. Jeśli więc spełnisz warunek otrzymania kart (czyli będziesz mieć zamówiony pierwszy tom minimum 3 nowości), to otrzymasz karty z tych właśnie serii.

Czy można zamawiać paczkę festiwalową za pobraniem?
Jak najbardziej, ale wyjątkowo trzeba w takim wypadku zaznaczyć pobranie (i zaakceptować opłatę pobraniową) przy KAŻDEJ prenumeracie festiwalowej. Ale oczywiście przy odbiorze zapłaci się tylko jedną opłatę pobraniową.

Czy możliwy jest odbiór osobisty?
Jak najbardziej, można wybrać dowolny sklep stacjonarny Yatta.pl jako miejsce odbioru, należy jednak zaznaczyć go w każdej prenumeracie.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, możesz zadać je w komentarzu pod newsem lub skontaktować się indywidualnie ze sklepem poprzez komentarz do zamówienia lub pisząc na adres yatta@yatta.pl lub dzwoniąc na infolinię pod numer: 22 487 54 77.