Trzy fantastyczne jesienne nowości!

Dodany przez: Urd - 2021-09-03 17:04:24 - 1650 unikalnych wyświetleń;

Czy można lepiej zacząć weekend niż od mangowych zapowiedzi? Dziś mamy dla Was aż trzy jesienne nowości!
Pierwsza z nich to bijąca rekordy popularności seria „Kaiju No.8” – trzymający w napięciu shōnen, łączący w sobie elementy horroru, komedii i science fiction. Manga zostanie przez nas wydana w powiększonym formacie i trafi w Wasze ręce w listopadzie.

Następną pozycją na naszej liście jest shōnen „Kemono jihen” – opowieść o nietypowym biurze detektywistycznym, specjalizującym się w rozwiązywaniu nadnaturalnych tajemnic. Jeśli tęsknicie za protagonistami z piekła rodem, ta historia z pewnością przypadnie Wam do gustu. Premiera już w październiku.

A na koniec coś dla miłośników dojrzalszych romansów – 10-tomowy josei „Hapi Mari”, również w powiększonym wydaniu. Czy małżeństwo z rozsądku i dla interesu ma w dzisiejszych czasach szansę na szczęśliwy finał? Zwłaszcza jeśli żadnej ze stron nie można posądzić o potulny charakter…? Przekonacie się również w październiku!

Tradycyjnie - jeśli zdecydujecie się zakupić prenumeraty na powyższe tytuły do poniedziałku włącznie i posłużycie się kodem rabatowym POTWORY, możecie liczyć na dodatkowe 5% rabatu!

To jak – znajdziecie tu coś dla siebie?

KAIJU NO.8
Osiągające gigantyczne rozmiary potwory zwane kaiju od lat sieją w Japonii grozę i zniszczenie. Aby je powstrzymać przed laty powołany został elitarny Korpus Obrony, który brawurowo radzi sobie z likwidacją tych bezwzględnych monstrów. Wstąpienie w jego szeregi od dziecka było ambicją Kafki Hibino, jednak nigdy nie udało mu się osiągnąć celu. Ostatecznie zamiast być jednym z bohaterów, tylko po nich sprząta. Wszystko ulega drastycznej zmianie, gdy pewnego dnia zostaje zaatakowany przez kaiju i w konsekwencji sam przemienia się w potwora. Czy teraz Hibino stanie się celem jednostki, do której zawsze chciał dołączyć? A może zdoła wykorzystać nową siłę, by spełnić dawne marzenie?

Autor: Naoya Matsumoto
Gatunek: shōnen, thriller, komedia, akcja
Liczba tomów: 4+
Format: A5
Premiera: listopad


KEMONO JIHEN
Dotychczas spokojną wioską wstrząsają dramatyczne wydarzenia – ktoś lub coś w makabryczny sposób zabija zwierzęta gospodarskie. Do rozwiązania sprawy zostaje wezwany z Tokio ekscentryczny detektyw nazwiskiem Inugami, który specjalizuje się w dochodzeniach z udziałem kemono – tajemniczych istot, które do złudzenia potrafią udawać ludzi. Na miejscu mężczyzna spotyka dziwnego chłopca, od którego stronią miejscowi. Detektyw szybko orientuje się, że ma do czynienia z kimś niezwykłym, ale czy to możliwe, aby to właśnie ten niepozorny chłopak stał za napaściami? A może skrywa on o wiele mroczniejszy sekret? Oto początek opowieści o nietypowym biurze detektywistycznym specjalizującym się w rozwiązywaniu nadnaturalnych tajemnic. Biurze, którego członkom również daleko jest do normalności...

Autor: Shou Aimoto
Gatunek: shōnen, detektywistyczny, moce nadprzyrodzone
Liczba tomów: 14+
Format: B6+
Premiera: październik

HAPI MARI
Chiwa Takanashi za dnia pracuje w biurze renomowanej firmy, jednak ze względu na długi ojca po godzinach dorabia w klubie jako hostessa. Pewnego wieczoru w lokalu zjawia się niezwykle przystojny mężczyzna, który nie szczędzi jej kąśliwych uwag. Kobieta nie pozostaje mu dłużna i wylewa na niego drinka, za co od razu zostaje zwolniona. Następnego dnia w biurze zostaje wezwana do gabinetu prezesa i z przerażeniem odkrywa, że jest nim… mężczyzna, którego zbeształa poprzedniego wieczoru! Szef jednak nie jest na nią zły – co więcej, składa jej propozycję nie do odrzucenia. Oferuje pokrycie długów ojca Chiwy, jeśli ta zgodzi się zostać jego żoną! Jednak czy małżeństwo zawarte w takich okolicznościach to rzeczywiście dobry interes, czy może przepis na spektakularną katastrofę...?

Autor: Maki Enjouji
Gatunek: josei, romans, komedia
Liczba tomów: 10
Format: A5
Premiera: październik