ARTBOOK z serii "Hanako, duch ze szkolnej toalety" już jesienią!

Dodany przez: Urd - 2021-07-16 16:11:15 - 304 unikalnych wyświetleń;

Mamy dla Was fantastyczną wiadomość! Pukaliście, pukaliście i się dopukaliście. Już wkrótce oddamy w Wasze ręce przepiękny ARTBOOK z serii "Hanako, duch ze szkolnej toalety"! Wspaniałe dzieła mangaczki AidaIro będziecie mogli podziwiać w dużym formacie A4, a co więcej, artbook zostanie przez nas wydany w miękkiej i twardej oprawie do wyboru! Ten niezwykły zbiór będzie miał premierę już tej jesieni (dokładną datę podamy już wkrótce). Cieszycie się tak, jak my?

Dodatkowo, jeśli zdecydujecie się zakupić artbook w prenumeracie do poniedziałku włącznie i użyjecie kodu HANAKO, otrzymacie dodatkowe 5% zniżki!

Hanako, duch ze szkolnej toalety. ARTBOOK
Przed Wami jedyna w swoim rodzaju, przepiękna kolekcja grafik z mangi "Hanako, duch ze szkolnej toalety". Wybitna kreska mangaczki AidaIro przeniesie Was w magiczne, tajemnicze, a zarazem piękne i niezwykłe miejsca na granicy wymiarów, zachwycając nie tylko fanów serii. W skład zbioru wchodzą przepiękne, duże, kolorowe ilustracje, a także rysunki, szkice i minikomiksy stworzone przez autorkę na różnego rodzaju okazje. Gotowi, aby ponownie zanurzyć się w świecie Siedmiu Tajemnic?

Autor: AidaIro
Liczba tomów: 1
Format: A4
Premieta: jesień 2021
Wydanie standardowe: miękka oprawa, obwoluta
Wydanie specjalne: twarda oprawa, obwoluta.
Oferta limitowana, dostępna tylko w sieci Yatta.pl