"Beastars" 4, "Szlakiem chmur na północny zachód" 4 i "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 7 już do Was lecą

Dodany przez: mbloch - 2021-05-31 14:34:20 - 254 unikalnych wyświetleń;

Do naszego magazynu zawitały już tomiki: "Beastars" 4, "Szlakiem chmur na północny zachód" 4 oraz "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 7! Taki wysyp nowości to miły akcent na zakończenie miesiąca! Na którą z mang czekaliście najbardziej? Poniżej podrzucamy opis tomów i plan dystrybucji!

"Beastars" 4
Podczas wizyty na Czarnym Rynku Legoshi poznaje pandę – terapeutę, który od lat próbuje ratować beznadziejne przypadki mięsożerców opętanych żądzą krwi. Zdaniem lekarza uczucie, które Legoshi żywi do Haru, może być jedynie inną odsłoną tego samego morderczego instynktu. Wilk dowiaduje się również, że jego miłość do białej króliczki prawdopodobnie nigdy nie zostanie odwzajemniona, bo serce Haru należy już do kogoś innego. Tymczasem w kółku teatralnym pojawia się piękna i ambitna Juno, wilczyca, która nie kryje swojego zainteresowania Legoshim. Święto Meteorytów wygląda na wspaniałą okazję, by zakochani wyznali sobie swoje uczucia. Czy mogą liczyć na to, że nic nie zepsuje romantycznej atmosfery festiwalu?

"Szlakiem chmur na północny zachód" 4
Kei wpada na trop Feryji i w końcu odnajduje kobietę. Ta jednak na jego widok ucieka z przerażeniem. Chłopak nie chce wierzyć w mrożące krew w żyłach opowieści na temat swojego brata, jednak zdaje sobie sprawę, że nie będzie mógł uciekać od prawdy w nieskończoność...

"Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 7
Konatsu sądziła, że tym, co połączyło ją z Koyuki, była samotność. Teraz, gdy starsza koleżanka powoli się zmienia, Konatsu czuje strach, że ich więź osłabnie. Pod wpływem emocji dziewczyna wyznaje swoje obawy, a Koyuki postanawia szczerze jej odpowiedzieć. Jaki będzie wynik tej konfrontacji...?

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze i Lublinie.
- środa - mangi znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.