Przed Wami „Iruma w szkole demonów” 8 oraz „Fairy Tail" 31!

Dodany przez: mbloch - 2021-05-21 17:40:15 - 200 unikalnych wyświetleń;

Tydzień kończymy miłym akcentem i premierą dwóch tomików: „Iruma w szkole demonów” 9 oraz „Fairy Tail" 31. Czy bohaterowie stawią czoła kolejnym przeciwnościom? Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

„Iruma w szkole demonów” 9
Iruma i jego przyjaciele zorganizowali wypad do parku rozrywki. Wkrótce okazuje się, że w podziemiach przybytku działa olbrzymie więzienie, a osadzeni planują masową ucieczkę!

„Fairy Tail" 31
Więź łącząca magów Fairy Tail dokonała cudu! Natsu i jego kamraci przeżyli na Wyspie Niebiańskiego Wilka! Jednak utracone siedem lat oznacza dla nich wiele zmian. Nie mogą uwierzyć, że ich gildia jest teraz najsłabsza w całym Fiore... Żeby ratować dobre imię Fairy Tail, postanawiają wziąć udział w Wielkim Turnieju Magicznym! Czy jednak to zadanie nie okaże się zbyt trudne dla ekipy z tak dużymi zaległościami?!

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze i Lublinie.
- wtorek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.