„Beztroska kraina” 4 oraz „Seven Deadly Sins” 14 już są !

Dodany przez: mbloch - 2021-05-20 16:45:52 - 128 unikalnych wyświetleń;

Prenumeraty pachnących nowością tomików „Beztroskiej krainy” 4 i „Seven Deadly Sins” 14 już spakowane! Na którą z tych mang czekaliście bardziej? Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

„Beztroska kraina” 4
XVIII-wieczny Tybet, wioska w górskiej dolinie. Trzynastoletni Khang Zhipa pragnie zostać medykiem. Tymczasem jego narzeczona zaczyna wątpić, czy rzeczywiście będzie odpowiednią pomocą dla kogoś tak oddanego leczeniu, nauce i zbieraniu ziół. Czy podczas festiwalu jeździeckiego usłyszy coś, co rozwieje jej wątpliwości i pozwoli z nadzieją spojrzeć w przyszłość?

„Seven Deadly Sins” 14
Za chwilę pogrążycie się w Koszmarnym Śnie! Siedem Grzechów Głównych pokonało Hendricksona, a w królestwie Liones znowu zapanował pokój. Jednak za jaką cenę? Potworny i przerażający wróg niespodziewanie wraca do życia! Kim jest przeciwnik, który wstrząsa całą stolicą? Dziwne znaki pojawiają się od lasu Króla Elfów po Camelot... Kolejne tajemnice oraz skrzętnie skrywane sekrety grzeszników wreszcie wychodzą na światło dzienne!

Plan dystrybucji:
- czwartek - zapakowaliśmy prenumeraty.
- piątek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy i Zielonej Górze.
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.