Już są „Grand Blue” 5 oraz „Twoje kwietniowe kłamstwo” 11!

Dodany przez: mbloch - 2021-05-04 11:57:55 - 194 unikalnych wyświetleń;

Właśnie pakujemy pachnące nowością tomiki „Grand Blue” 5 i „Twojego kwietniowego kłamstwa” 11! To pożegnalny tom „Kłamstwa”! Jaki będzie finał tej wyjątkowej opowieści? Natomiast ekipa klubu nurkowego "Peek a Boo" bawi się na Okinawie! Co wydarzy się w gorących tropikach? Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

„Grand Blue” 5
Czas zdobyć licencję płetwonurka! Iori w towarzystwie kolegów i koleżanek z klubu wybiera się na Okinawę, żeby podejść do egzaminu, a następnie eksplorować niedostępne dla niego wcześniej głębiny. Szybko jednak okazuje się, że ze wszystkich świeżaków jest najbardziej do tyłu. Postanawia w sekrecie odbyć specjalny trening, który pozwoli mu wyrównać szanse. Czy to wystarczy, aby zdobyć upragnioną licencję? Zwłaszcza że jego podejrzane zachowanie zwróci uwagę dziewczyn z klubu i... policji?

„Twoje kwietniowe kłamstwo” 11
Kosei i Kaori spotkali się pod kwitnącymi drzewami wiśni i ich los się odmienił. Teraz, miesiące później, po wielu wzlotach i upadkach, nasi bohaterowie stają przed najtrudniejszymi wyzwaniami, z jakimi dotąd przyszło im się mierzyć. Czy zdołają wygrać ze swoimi ograniczeniami, by ponownie wystąpić razem na scenie? Przed Wami wzruszający finał tej wyjątkowej opowieści o przyjaźni, muzyce i miłości!

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty.
- środa - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy i Zielonej Górze.
- czwartek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami (przypominamy, że „Twoje kwietniowe kłamstwo” nie jest dostępne w stacjonarnych empikach, jedynie przez empik.com).