Pakujemy „Hanako, duch ze szkolnej toalety" #4, "Miłość to wojna" #5 i "Łowcy smoków" #3!

Dodany przez: Urd - 2021-04-30 15:00:09 - 285 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami „Hanako, duch ze szkolnej toalety", "Miłość to wojna" 5 i „Łowcy smoków” 3! Pakujemy prenumeraty, natomiast do sklepów stacjonarnych Yatta.pl mangi trafią już po weekendzie majowym. W ogólnie sprzedaży mangi będą dostępne w środę.

„Hanako, duch ze szkolnej toalety" 4
Nene i Hanako spotykają na dachu zjawę, której losy były związane z historią Siódmej Szkolnej Tajemnicy. Jednak zagadki z przeszłości nie zostają rozwiązane. Nene zaczyna wątpić, by porozumienie między śmiertelnikami a istotami z INNEGO wymiaru było w ogóle możliwe. Wtedy dostaje propozycję nie do odrzucenia i jej relacja z Hanako zostaje wystawiona na decydującą próbę. W szkole pojawia się też kolejny upiór... Oto czwarty tom historii o Akademii Kamome!

"Miłość to wojna" 5
Miyuki Shirogane, przewodniczący samorządu, uczniowskiego prestiżowej Akademii Shuchi’in, i jego zastępczyni Kaguya Shinomiya przyciągają się wzajemnie od pierwszego spotkania, ale… duma nie pozwala im wyjawić swoich uczuć. Oboje spędzają dzień za dniem, próbując wymyślić sposób, by zmusić do wyznania drugą stronę!
Oto całkiem nowa odsłona komedii romantycznej! Oprócz klasycznej wojny intelektów w szkolnej oprawie tom piąty kryje także wątek wakacyjny, który podbił serca czytelników magazynu „Young Jump”! Przekonaj się, jakie wspomnienia zostaną Kagui i Miyukiemu po gorącym lecie!


„Łowcy smoków” 3
W trakcie swoich podniebnych podróży załoga statku Quin Zaza natrafia na ogromne stado niewielkich smoków. Łowcy rozpoczynają polowanie, ale w zamieszaniu Takita spada z pokładu prosto na dno kanionu. Po odzyskaniu przytomności zauważa smoczątko, które oddzieliło się od reszty stada. Niespodziewanie dziewczyna i młoda bestia zaprzyjaźniają się...