Mamy dla Was kilka dobrych informacji o starych i nowych tytułach!

Dodany przez: Naq - 2012-10-30 23:29:00 - 3908 unikalnych wyświetleń;

Przygotowaliśmy dla Was całą masę informacji dotyczącą naszych najbliższych planów wydawniczych. A zatem, nie przedłużając, przejdźmy do rzeczy:

Po pierwsze - przedstawiamy kolejność najbliższych wydań tomików mang (na chwilę obecną):
Alicja w Krainie Serc #5
Drug-On #4
Stigmata #3
Vassalord #3
Demon Maiden Zakuro #3
Alicja w Krainie Serc #6
Vassalord #4
Drug-On #5

Po drugie - jak tylko otrzymamy wszystkie materiały do "Axis Powers Hetalia" #5, bierzemy się ostro do roboty, ale jak na razie nie możemy dokładnie powiedzieć, kiedy dokładnie ukaże się "Hetalia". W najgorszym wypadku zakładamy przełom lutego i marca 2013 r, ale mamy duże nadzieje, że tomik ukaże się szybciej.

Po trzecie - lada moment dotrą do nas dodruki wszystkich naszych mang - jeśli chcielibyście uzupełnić swoje mangowe biblioteczki, trzymajcie rękę na pulsie.

Po czwarte - W pierwszej połowie 2013 roku ukaże się 4-5 nowych tytułów. W negocjacjach postawiliśmy twardy warunek, aby otrzymać i akceptować wszystkie materiały od razu - tak jak ma to miejsce przy wydawaniu np. "Vassalorda". Oznacza to, że po ujawnieniu tytułów, które planujemy wydać, trzeba będzie trochę poczekać do ich faktycznego pojawienia się na sklepowych półkach, gwarantuje to jednak, by tomiki ukazywały się później w regularnych odstępach (tak jak właśnie "Vassalord" czy "Alicja").

W naszej nowej ofercie każdy powinien znaleźć coś dla siebie, gdyż w planach mamy m,in.: kryminał, romans, fantasy, seinen i komedię. Będą to znane serie, bardzo dobrze oceniane przez fanów, także mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni :)

Po piąte - na początku 2013 roku będziemy także wznawiać publikowanie "Kolekcji Otaku", w której znajdą się jednotomowe mangi, nie uwzględnione w powyższym zestawieniu.

A na koniec... Niespodzianka! Ponieważ bardzo nas prosiliście, już jutro, na naszym facebooku ujawnimy pierwszy z tytułów, który ukaże się na początku 2013 r. Pozostałe będą ujawniane w krótkich odstępach czasu.

RE: Mamy dla Was kilka dobrych informacji o starych i nowych tytułach!
Popełnił: isei (83.23.164.???); Popełniono: 2012-11-21 23:53:12
Ja się modlę żeby tytuł seinen lub fantasy to było Steins;Gate :D w końcu wydaje to Mag Garden więc jest nadzieja ;D