Premierowo-konwentowo!

Dodany przez: Zel - 2012-10-04 15:25:17 - 2855 unikalnych wyświetleń;

Tak jak w tytule newsa, spieszymy poinformować Was o najbliższych premierach oraz naszej obecności i przygotowanych przez nas atrakcjach na Otakonie.
Przede wszystkim, członkowie licznego grona miłośniczek oraz miłośników naszej wampirzej sagi, "Vassalord" już mogą zacierać ręce, gdyż premiera tomu drugiego nastąpi już po weekendzie. Doprecyzowując, wypadnie to dokładnie w poniedziałek, 8 października.
Natomiast już w drugiej połowie października do sprzedaży trafi drugi tom "Stigmaty"! Dlatego przypominamy, że to już ostatnie chwile by załapać się na prenumeratę tego tomiku.

Poza tym, przypominamy wszystkim, że już 20.10.2012 w XXI LO im. Hugona Kołłątaja na ulicy Grójeckiej 93 w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Otakonu! Oczywiście będziemy obecni, i specjalnie dla Was przygotowaliśmy ciekawe atrakcje dotyczące naszej pracy jako wydawnictwa oraz magazynu "Otaku".

Praca mangowego wydawnictwa
Zastanawialiście się kiedyś, na czym polega praca w mangowym wydawnictwie? Jak wygląda proces przygotowywania mang do druku? A może sami chcielibyście wydać swoje prace, ale nie wiecie, jak się do tego zabrać? O tym wszystkim i jeszcze wielu ciekawostkach dowiecie się na naszym panelu. Serdecznie zapraszamy!


Magazyn "Otaku"
Zapraszamy wszystkich na panel poświęcony magazynowi "Otaku". Opowiemy o naszej historii oraz zmianach, które magazyn przechodził przez 6 lat swojego istnienia. Na panelu dowiecie się też jak wygląda praca redkacji oraz jakie mamy plany na nadchodzący rok.

RE: Premierowo-konwentowo!
Popełnił: near28 (37.130.52.???); Popełniono: 2012-10-05 13:59:47
Super Vassalord będzie szybciej niż jest podane na sklepiku. :)
RE: Premierowo-konwentowo!
Popełnił: Sayuki78 (77.255.50.???); Popełniono: 2012-10-07 18:20:55
Czyli w poniedziałek mogę się wybrać do Empiku z nadzieją, że będzie tam 2 tom Vassalord?