„Zapiski zielarki" 10, „Servamp" 18, „Zew nocy" 7, „Zakazane śledztwa Rona Kamonohashiego" 2 oraz „Pochi Kuro" 2 już są!
2024-02-27
Dziś mamy dla Was cały zestaw ostatnich lutowych premier: „Servamp" 18, „Zew nocy" 7, „Zakazane śledztwa Rona Kamonohashiego" 2, „Pochi Kuro" 2 oraz „Zapiski zielarki" 10 w miękkiej i twardej oprawie! Choć premiera edycji specjalnej planowana była na początek marca, drukarnia dostarczyła tomiki wcześniej, dlatego obie wersje mangi oddajemy w Wasze ręce już teraz!

„Servamp" 18
Nasi przyjaciele nadal przebywają w Londynie. Podczas walki z demonem, który opętał Lenistwo, Mahiru trafia do wewnętrznego świata wampira, gdzie podąża za jego wspomnieniami i poznaje prawdę o narodzinach servampów. Tymczasem w Tokio Misono i pozostali czynią przygotowania do walki z Zazdrością, by chronić to, co im drogie.

„Zew nocy" 7
Nazuna chce odzyskać pamięć z czasów, kiedy była człowiekiem. Aby to zrobić, razem z Ko udaje się do Kabury Hondy, która wręcza jej swoją krew sprzed przemiany i zaczyna opowiadać o przeszłości. Jakie kryje wspomnienia i uczucia?
Kto zniknął w odmętach czasu? Tajemnica Nazuny ukryta pod osłoną nocy i szpitala wychodzi na światło dzienne!


„Zakazane śledztwa Rona Kamonohashiego" 2
Seryjny morderca z Aichi, „Hand Collector”, obcina swoim ofiarom dłonie i zabiera je jako trofea. Gdy pasująca do jego modus operandi zbrodnia ma miejsce również w Tokio, Totomaru zostaje wybrany do prowadzenia wspólnego śledztwa policji prefekturalnej Aichi i policji metropolitalnej. Kto pierwszy rozwiąże krwawą zagadkę? Kawasemi „Sokole Oko” czy Totomaru, którym potajemnie dyryguje Ron...? Przed Wami drugi odcinek pełnego akcji kryminału! W rolach głównych: detektyw z problemami oraz nierozgarnięty śledczy o gołębim sercu. Jakie nowe zagadki czekają na ten niecodzienny duet?

„Pochi Kuro" 2
Krainę Demonów zamieszkują rozmaite gatunki mitycznych istot, dla których największy przysmak stanowi ludzkie mięso. Problem w tym, że człowieka od ponad stu lat nikt tu nie widział. Nic więc dziwnego, że gdy pewnej nocy demon imieniem Kuro przypadkowo sprowadza tu śmiertelną nastolatkę, nie może uwierzyć własnym oczom. Mało tego, zamiast pożreć dziewczynę... z miejsca się w niej zakochuje! Czy mimo swoich uczuć zdecyduje się pomóc jej bezpiecznie wrócić do domu?

„Zapiski zielarki" 10
W czasie uczty na cześć wysłanniczek z daleka Maomao sprawia, że w brzoskwiniowym sadzie pojawia się księżycowa wróżka otoczona srebrzystą poświatą. Zachwycone ambasadorki mogą wrócić w rodzime strony. Tymczasem zielarka odkrywa, że w Wewnętrznym Pałacu wciąż znajdują się wonne olejki, które dzięki jej interwencji zostały zakazane wkrótce po wizycie karawany. Czyżby ktoś pragnął wykorzystać je w niecnym celu?

Plan dystrybucji:
- czwartek - wysyłamy prenumeraty/prenumeraty wysłane.
- poniedziałek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl (przypominamy, że „Zapiski zielarki" w twardej oprawie dostępne są wyłącznie w sieci Yatta.pl).
Powiązane tytuły