Szczegóły wydania Wielkiej Kolekcji Lovecrafta!
2023-09-19
Już wkrótce premiera Wielkiej Kolekcji Lovecrafta!

W jej skład wejdą reedycje: „W górach szaleństwa” (omnibus 4w1) i „Zbiór opowiadań" (omnibus tomów: „Ogar”, „Nawiedziciel Mroku”, „Kolor z innego wszechświata”), a także nowość „Cień spoza czasu" (omnibus 2w1).

Teraz zaś mamy przyjemność uchylić rąbka tajemnicy na temat nowych wydań - dołożyliśmy wszelkich starań, żeby efekt końcowy naprawdę robił wrażenie!

Specyfikacja edycji kolekcjonerskiej:
- wydania omnibusowe,
- twarda oprawa,
- format dodatkowo powiększony (B5),
- okładki zaprojektowane na nowo w spójnym stylu,
- oprawy zawierające mozaikę efektów: lakieru selektywnego, lakieru 3D, folii soft touch i srebrnej farby,
- barwione brzegi z nadrukiem nawiązującym do motywu serii.

Ta wyjątkowa edycja ukaże się już na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi (7-8 października), gdzie gościć będziemy autora serii - Gou Tanabe!

Dla osób, które planują wziąć udział w wydarzeniu i zdobyć podpis autora, uruchomiliśmy możliwość odbioru prenumerat na naszym stoisku na MFKiG!

Jeśli już wcześniej zamówiliście prenumeratę z wysyłką, a chcielibyście ją odebrać w Łodzi, możecie na swoim koncie w sklepie Yatta.pl samodzielnie zmienić wysyłkę na odbiór. Serdecznie polecamy tę opcję, nie tylko ze względu na wygodę (brak konieczności zabierania tak dużego tomu na konwent), ale też 100% gwarancji, że prenumeratę otrzymacie w idealnym stanie na czas, nie będąc skazanym na łaskę listonosza.

Przypominamy, że prenumeraty na mangi wchodzące w skład Wielkiej Kolekcji Lovecrafta możecie zamawiać do 1 października!