Świadome swej nadprzyrodzonej siły... ATOMÓWKI!
2016-03-21
Cukier...
Słodkości...
I różne śliczności...
Oto składniki, które wybrano do stworzenia idealnych dziewczynek. Ale profesor Atomus przypadkowo dodał do mieszanki jeszcze jeden składnik, związek X! I tak narodziły się Atomówki! Świadome swej nadprzyrodzonej siły Bójka, Bajka i Brawurka postanowiły poświęcić życie walce ze złem i występkiem!


Przed Wami - "ATOMÓWKI"! Niecały rok temu na Pyrkonie zdradziliśmy Wam, że planujemy wykupić licencje na kolejne komiksy z bohaterami kreskówek Cartoon Network. Nie zapomnieliśmy o tych planach i tak oto przedstawiamy Wam naszą kolejną kwietniową nowość. Stęskniliście się za Bójką, Bajką i Brawurką? Już 8 kwienia pierwszy tom tego zwariowanego komiksu trafi Wasze ręce!

"Atomówki - The Powerpuff Girls" #1
Format: B5+
Oprawa: klejona
Rodzaj: komiks amerykański
Tryb wydawniczy: kwartalnik
Premiera: 8 kwietnia (Pyrkon)
Opis: Są słodkie! Są zabawne! Oto Atomówki!
Trzy najbardziej wybuchowe dziewczynki w historii powracają w komiksowej odsłonie! Stęskniliście się za przygodami Bójki, Bajki i Brawurki? Zobaczcie jak rozprawiają się z Mojo Jojo i innymi bandytami z Townsville! Mnóstwo wspaniałego humoru i najsłodsze sceny walki, jakie można sobie wymarzyć. Atomówki po raz kolejny staną na straży miłości, przyjaźni i sprawiedliwości. Oprócz trzech uroczych sióstr czekają na Was również pozostali bohaterowie, których tak dobrze znacie: lekko zakręcony Burmistrz, rozsądna Sara Bella, poczciwy doktor Atomus i nasz ulubiony narrator, który ekscytuje się fabułą i przeżywa z nami te niezwykłe przygody. Zło i występek znowu będzie musiało ustąpić, przed atomową siłą Atomówek!