„Shaman King" 14, „Potworna słodycz" 6, oraz „Wind Breaker" 3 już są!
2024-03-27
Czwartek pełen nowości! Dziś w Wasze ręce oddajemy mangi: „Shaman King" 14, „Potworna słodycz" 6 i „Wind Breaker" 3.

Z takimi premierami jakoś łatwiej przeżyć koniec tygodnia, prawda?

„Shaman King" 14
W pierwszej rundzie walk kolejnego etapu Turnieju Szamanów drużyna Rena staje naprzeciw popleczników Hao. Wysiłki Joco sprawiają, że przyjaciele Yo wychodzą z tego starcia zwycięsko. Ich radość pryska jednak w chwili, gdy zauważają Lyserga ubranego w mundur X-Laws.

„Potworna słodycz" 6
Gigantyczne latające monstrum dotarło do Tokio! Nieporozumienie goni nieporozumienie, gdy Kuroe rozmija się z Aratą i sama występuje przeciwko potworowi jako Harugon. Choć z początku wszystko wskazuje na to, że Kuroe-Harugon wygra, w kluczowym momencie zostaje śmiertelnie raniona atakiem przeciwnika. Jak zachowa się Arata w tej kryzysowej sytuacji...?

„Wind Breaker" 3
Liceum Furin przyciąga wielu twardzieli, a Haruka Sakura wstępuje do niego z zamiarem dotarcia na szczyt szkolnej hierarchii. Kiedy jednak dowiaduje się, że uczniowie tworzą teraz grupę Bofurin, dołącza do niej, by bronić mieszkańców miasta. Tymczasem lider wyznającego bezwzględne prawo pięści Shishitoren, Choji Tomiyama, i jego zastępca, Jo Togame, stawiając na szali przetrwanie swojej drużyny, wyzywają członków Bofurin na serię pojedynków!

Plan dystrybucji:
- czwartek - prenumeraty wysłane.
- wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
Powiązane tytuły