"Shaman King" 13, "Kaiju No.8" 8, "Nie drocz się ze mną, Nagatoro!" 11, "Zapiski zielarki" 9 w twardej oprawie oraz "Haikyu!!" 8 już są!
2023-11-08
Zgodnie z wczorajszą informacją, pod koniec dnia dotarła do nas dostawa mangi "Shaman King" 13! Ale to nie koniec nowości! Dzisiaj drukarnie dostarczyły również: "Kaiju No.8" 8, "Nie drocz się ze mną, Nagatoro!" 11, "Zapiski zielarki" 9 w twardej oprawie oraz "Haikyu!!" 8!

"Shaman King" 13
Po dotarciu do wioski Paczów oczom Yo i spółki ukazuje się Wielki Duch – źródło wszystkich zjaw na tej planecie. Szamani rozpoczynają przygotowania do kolejnego etapu Turnieju. Warunkiem, by przejść dalej, jest stworzenie trójosobowych drużyn. Jak Yo poradzi sobie z brakiem Lyserga?

"Kaiju No.8" 8
Leno Ichikawa kontynuuje trening na użytkownika broni numerowej, a jego umiejętności wkrótce zostaną wystawione na próbę podczas akcji likwidacyjnej kaiju. Widząc postępy kolegi, Iharu martwi się własnymi brakami... do czasu, aż we dwójkę stają przed kolejnym przeciwnikiem. Jednak wtedy Leno zaczyna się dziwnie zachowywać.
W tomie ósmym powraca nadzieja!


„"Nie drocz się ze mną, Nagatoro!" 11
Turniej szkolnej sekcji judo czas zacząć! Nagatoro musi zmierzyć się ze swoją największą rywalką, która przed laty zmiażdżyła jej marzenia o karierze profesjonalnej judoczki. Tymczasem do kółka plastycznego zapisuje się nowa osoba o nad wyraz bezpośrednim usposobieniu i zaskakująco znajomej twarzy... Co wyniknie z tych nieoczekiwanych spotkań?!

"Zapiski zielarki" 9 w twardej oprawie
Do Wewnętrznego Pałacu przybywają wędrowni kupcy. Jest to wielkie wydarzenie nie tylko dla dworek i służek. Jednak cesarskie małżonki i konkubiny wysokiej rangi muszą być niezwykle czujne, by swoimi wyborami nie zdradzić zbyt wiele o wydarzeniach z Wewnętrznego Pałacu… Gdy mija szał zakupów, przychodzi pora na… grzybobranie. Ta niewinna rozrywka może mieć jednak niezwykle groźne konsekwencje, więc pan Jinshi zwraca się do Maomao z nietypowym zadaniem. A zielarka dokonuje odkrycia, którego nikt nie mógł się spodziewać…

"Haikyu!!" 8
Ostatni set w emocjonującym meczu z Seijo. Chcąc zmienić bieg rozgrywki, trener Karasuno wzywa z ławki rezerwowych Yamaguchiego, pierwszoklasistę z naprawdę niewielkim doświadczeniem. Jednak ta sekretna taktyka przynosi niespodziewane efekty. Hinata, który jest maksymalnie skupiony na piłce, może dzięki temu stać się kluczowym zawodnikiem w przeprowadzanej akcji. Która drużyna wyjdzie zwycięsko z tej zażartej bitwy?

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
Powiązane tytuły