Przed Wami obwoluta oraz przykładowe strony drugiego tomiku „OMG! Mój kumpel z gry online okazał się moim potwornym szefem!!!”!
2023-10-30
Czas zaprezentować obwolutę kontynuacji lubianej przez Was BL-ki, a mianowicie „OMG! Mój kumpel z gry online okazał się moim potwornym szefem!!!”. Czy nasi bohaterowie stworzą szczęśliwy związek? Tymczasem zachęcamy do przeczytania początkowych stron.

„OMG! Mój kumpel z gry online okazał się moim potwornym szefem!!!” 2
Minęły trzy miesiące, odkąd Hashimoto i jego zwierzchnik Shirase zostali parą, oraz miesiąc, odkąd zamieszkali razem. Ich relację zapoczątkował cudowny przypadek i wielka wtopa w jednym – spotkanie offline, na którym kumpel z gry okazał się demonicznym przełożonym. Ostatecznie po licznych nieporozumieniach zdołali stworzyć prawdziwy związek... Lecz aktualnie polega on tylko na wspólnych posiłkach i graniu w „Lia Fáil Online”. Gdzie tu romantyzm?! Dręczony tym pytaniem Hashimoto postanawia podbić swój level jako partnera i rusza do działania. Jednak w obliczu przystojnego, utalentowanego i nieco starszego chłopaka ten życiowy quest oznacza pierwszy krok w istny labirynt miłości...

Powiązane tytuły