Premiera nowego tomu Opowieści Panny Młodej już wkrótce
2014-09-19
Prezentujemy Wam gotową okładkę piątego tomu "Opowieści Panny Młodej". Wbrew poniższemu opisowi i temu co widzicie na okładce, nie musicie się bać, że wątek Amiry zostanie pominięty.


Trwa wielkie wesele bliźniaczek! Jest to też najlepsza okazja, żeby zaprezentować barwny wachlarz kulturowy środkowej Azji. Najrozmaitsze potrawy, wspaniałe stroje, egzotyczne zwyczaje i zabawy. Nikt się nie spieszy, a zaproszeni są nawet przechodnie z ulicy. I tylko dwie niesforne panny młode, przytłoczone swoją rolą, z trudem starają się przetrwać własne wesele. Tymczasem polityczna atmosfera jeszcze bardziej się zagęszcza. Rosjanie są już coraz bliżej...


Nowy tomik będzie miał premierę 1 października, natomiast dla tych, którzy już teraz nie mogą się doczekać lektury, przygotowaliśmy kilka przykładowych stron. Zapraszamy do czytania na stronę naszego wydawnictwa.

Piąty tom będziecie mogli zakupić również na naszym stoisku podczas Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, który odbędzie się w dniach 3-5 października.

Dodatkowo informujemy, że:
• Poprawione obwoluty tomu #4 zostaną dołączone do prenumerat tomu #5 OPM.

Oprócz tego obwoluty będzie można otrzymać ZA DARMO:
• w sklepach stacjonarnych Yatta.pl
• prosząc o obwolutę w komentarzu do zamówienia w sklepie internetowym Yatta.pl
• w siedzibie naszego wydawnictwa na ul. Szpitalnej 6 lok. 17 w Warszawie
• na naszym stoisku konwentowym
• przesyłając zaadresowaną kopertę zwrotną (format C5) ze znaczkiem na adres:
Studio JG Szpitalna 6 lok. 17, 00-031 Warszawa z dopiskiem "OPM".