„Pokój w kolorach szczęścia” 11, „Hanako ARTBOOK” 2, „Mieruko-chan. Dziewczyna, która widzi więcej” 7, „Potworna słodycz” 5 i „Szlakiem chmur na północny zachód” 6 już u nas!
2023-08-30
Dzisiaj premierę ma aż 5 naszych nowości! „Pokój w kolorach szczęścia” 11, „Hanako ARTBOOK” 2, „Mieruko-chan. Dziewczyna, która widzi więcej” 7, „Potworna słodycz” 5 i „Szlakiem chmur na północny zachód” 6 już u nas!

Burzliwe przygody Sachi, jej porywacza i detektywa Matsubase dobiegają końca. Czy Wam też będzie brakowało tej serii? Na pocieszenie mamy dla Was kolejne tomiki o przygodach Miko, Kuroe i Keia.
A dla fanów naszego ulubionego ducha, mamy już drugi artbook Hanako z przepięknymi ilustracjami!

„Pokój w kolorach szczęścia” 11
Gdy porywacz przybywa Sachi na ratunek, odkrywa, że wszystko zostało ukartowane przez jej matkę. Mężczyzna jednak nie poddaje się i postanawia za wszelką cenę ochronić dziewczynę. To już finał tej emocjonującej historii!

„Hanako ARTBOOK” 2
Oto kolejny artbook z serii "Hanako, duch ze szkolnej toalety". Ponownie otwierają się wrota do tajemniczych, magicznych miejsc między wymiarami. Hanako i Nene jeszcze raz przeprowadzą Was przez świat przepięknych, bogatych ilustracji, od których ciężko oderwać wzrok. Dodatkowo w skład zbioru wchodzą rysunki specjalne, szkice i minikomiksy. Gotowi na kolejną przygodę?

„Mieruko-chan. Dziewczyna, która widzi więcej” 7
Miko, Mitsue i Rom otrzymują pomoc od lisiego ducha, którym okazuje się być mentorka Wróżki Chrzestnej – Towako. W końcu nadszedł czas, by raz na zawsze poskromić świątynne monstrum. Jaki los czeka trójkę naszych bohaterów...? Natomiast w klasie Miko pojawia się nowa uczennica. Dla wszystkich wokół to piękna dziewczyna, jednak w oczach Miko…

„Potworna słodycz” 5
Popularność Araty na wizji rośnie, a Kuroe przeżywa, że nie mogą spędzać razem czasu. Para stopniowo oddala się od siebie, aż w końcu porusza temat zerwania. Tymczasem na pobliskiej wyspie mama Kuroe, Rinko, oraz Kotaro są świadkami narodzin kolejnego potwora…

„Szlakiem chmur na północny zachód” 6
Kei desperacko poszukuje wskazówek, które mogą naprowadzić go na trop zaginionego brata, jednak na próżno. Aż do dnia, w którym jego dziadek otrzymuje telefon z informacją, że znaleziono zamarznięte ciało chłopca, pasujące do opisu Michitaki... Czy to możliwe, żeby było już za późno?

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
Powiązane tytuły