Ostatni tom "Alicji" i 4. tom "Drug-ona"
2013-02-01
Dziś przyszła do nas dostawa czwartego tomiku mangi "Drug-on". Choć minęło już trochę czasu od wydania poprzedniej części przygód naszych dzielnych Łowców, z przyjemnością wraca się do historii Jacka, Dorothy, Alicji i Kaia.

Opis tomu: Pragnący nieśmiertelności Hrabia i jego towarzyszka Flane próbowali dostać się do Źródła, lecz przeszkodzili im Łowcy. Kiedy Kai był jeszcze dzieckiem, Hrabia długo więził i torturował Jacka. Co jeszcze czai się w mrocznej przeszłości tego panującego nad wiatrem Łowcy?

Dotarły do nas także świeżutkie, jeszcze pachnące farbą drukarską tomiki przygód "Alicji w Krainie Serc"! Tomiki wyglądają fenomenalnie - są pokryte dodatkową warstwą złotej, metalicznej, błyszczącej farby, która ślicznie mieni się pod światłem. Warto też zwrócić uwagę, że w tomiku znajdziecie aż osiem kolorowych stron (!) z ilustracjami Waszych ulubionych bohaterów "Alicji"

Opis tomu: Alicja opuszcza niebezpieczną Krainę Serc, w której wszyscy mierzą do siebie z broni. Lecz kiedy wraca do swojego świata, pojawia się przed nią… Sen Alicji wreszcie dobiega końca. Oto wydanie specjalne ostatniego tomu kultowej mangi o Krainie Czarów wraz z dodatkowymi ilustracjami w kolorze!

Tym sposobem dotarliśmy do końca naszej przygody z Alicją i mieszkańcami Krainy Serc. Trochę nam smutno, że to już koniec, ale czekają na nas nowe serie. M.in. "Spiece and Wolf", którego prenumeratę możecie zamawiać już w sklepie Yatta.pl. Niedługo też ujawnimy kolejny tytuł, który ukaże się w 2013 roku. Jak zwykle, umieściliśmy już tu i tam kilka podpowiedzi, co to będzie, także śledźcie nasze poczynania uważnie, bo może już dziś domyślicie się jaką niespodziankę dla Was szykujemy :)

A na koniec szybkie info...

Najbliższe premiery:
Vassalord #4 - ok. 13-15 lutego
Axis Powers Hetalia #5 - koniec lutego (UWAGA: jeszcze przez dosłownie kilka dni można zamawiać prenumeratę tego tomiku wraz z gratisem-niespodzianką)