Nowość z gatunku science fiction!
2024-07-05
Dziś mamy dla Was bardzo nietypową zapowiedź! Już we wrześniu premierę będzie miał „Leviathan” autorstwa Shiro Kuroi. Jest to trzytomowy komiks z gatunku science fiction o wyjątkowej kresce i trzymającej w napięciu fabule. Nasza edycja będzie miała formę omnibusu i zostanie wydana w twardej oprawie, formacie B5 i standardzie exclusive premium – szykuje się więc naprawdę piękna i pokaźna cegiełka!
Dodatkowo, osobom, które zamówią prenumeratę, przysługiwać będzie darmowa wysyłka do paczkomatu. Więcej szczegółów na temat wydania i typów uszlachetnień podamy już wkrótce, a tymczasem zachęcamy do zapoznania się z opisem serii!

Tradycyjnie, jeśli zdecydujecie się na zakup komiksu w prenumeracie na Yatta.pl do poniedziałku włącznie i posłużycie się kodem rabatowym KOSMOS, otrzymacie dodatkowe 5% rabatu!

Prenumeratę „Leviathan” z limitowanym dodatkiem możesz zamówić w Yatta.pl

LEVIATHAN
Ogromny statek kosmiczny „Leviathan”, wiozący grupę uczniów w kierunku Ziemi, zostaje unieruchomiony i częściowo zniszczony przez wybuchy niewiadomego pochodzenia. Nastoletni Kazuma podsłuchuje rozmowę nauczyciela, z której dowiaduje się, że załodze nie wystarczy tlenu do czasu przybycia pomocy. Jedyną nadzieję daje komora kriogeniczna znajdująca się na statku – jednakże może z niej skorzystać tylko jedna osoba. Kiedy informacja ta wychodzi na jaw, „Leviathan” staje się areną przerażającej walki o przetrwanie w bezlitosnej przestrzeni kosmicznej.

Autor: Shiro Kuroi
Gatunek: science fiction, thriller
Liczba tomów: 1 (omnibus 3w1)
Premiera: wrzesień
Format: B5
Wydanie: exclusive premium (twarda oprawa, dodatkowe uszlachetnienia)