Nasze premiery na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi
2015-09-25
Już za tydzień, w dniach 3-4 października, odbędzie się 26. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi i również w tym roku pojawimy się na nim z garścią premier. Wśród nich znajdzie się jednotomowa klasyka horroru - "H.P. Lovecraft OGAR i inne opowiadania", do tego siódmy tom mangi "Toradora", piąty tom z serii "No.6", który podczas festiwalu będzie można nabyć zarówno w edycji zwykłej, jak i specjalnej z bookletem. Ale to nie koniec, przedpremierowo będzie można również kupić dziesiąty, ostatni już tom "Emmy". Do zobaczenia na festiwalu!

"H.P. Lovecraft OGAR i inne opowiadania"
„W mych udręczonych uszach pobrzmiewa nieustannie koszmarny furkot i trzepot oraz jakby słabe, odległe ujadanie jakiegoś wielkiego ogara. Nie jest to sen ani, jak się obawiam, szaleństwo, zbyt wiele się bowiem wydarzyło, abym mógł mieć jakiekolwiek wątpliwości” – tymi słowami rozpoczyna się „Ogar”, słynne opowiadanie H. P. Lovecrafta. Poznajemy w nim dwójkę poszukiwaczy przygód lub raczej parę wyjątkowo zuchwałych złodziei, którzy rabują groby w poszukiwaniu cennych artefaktów. Podczas jednej ze swoich eskapad odnajdują ciało pochowane z bardzo niezwykłym amuletem. Nie przypuszczają nawet, jak straszliwe ściągnie to na nich konsekwencje… Kultowe opowiadania mistrza horroru teraz w nowej, komiksowej odsłonie. Zobaczcie, jakie kształty może przybrać literacka groza.

"Toradora" #7
Pełen emocji festiwal szkolny dobiega końca. Ale to nie koniec dramatycznych zwrotów akcji. Zbliżają się wybory przewodniczącego samorządu uczniowskiego, a główny kandydat nagle kompletnie traci głowę i odmawia kandydatury! Taiga i Ryuuji ponownie będą musieli uknuć sekretny plan i wkroczyć do akcji!

"No.6" #5
Shion i Szczur, wraz z grupą przypadkowych mieszkańców Bloku Zachodniego, trafiają do Zakładu Karnego. To czego będą tam świadkami przerasta wszelkie wyobrażenia Shiona. Czy chłopak będzie w stanie przejść przez tę próbę? Czy zdoła zachować w sobie resztę człowieczeństwa? Nie wiadomo nawet, czy Safu - powód, dla którego chciał dostać się do tej twierdzy - jeszcze żyje. No.6 obnaża swoje najmroczniejsze sekrety.

Tomik posiada dwie wersje - zwykłą oraz limitowaną ze specjalną wersją obwoluty oraz bookletem zawierającym dodatkowe materiały z serii "No.6". Tomik wydany w edycji specjalnej z bookletem otrzymają osoby, które:
- wykupiły prenumeratę na stronie Yatta.pl;
- zamówią tomik limitowany na stronie Yatta.pl (ilość takich tomów jest ogaraniczony);
- zakupią tomik podczas MFKiG w Łodzi;
- w dniu premiery zakupią tomik w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie.
Przypominamy, iż nakład edycji specjalnej jest ograniczony i nie będzie dodrukowywany.


"Emma" #10
Nadszedł czas, aby zakończyć historię Emmy. Kaoru Morii w ciepły i delikatny sposób, po raz ostatni przeniesie nas w świat angielskich pokojówek, arystokracji i silnych różnic klasowych... chociaż akurat w tym tomie nie będziemy ich odczuwać już tak mocno. Domkną się historie kilku ciekawych bohaterów drugoplanowych, ale przede wszystkim jeszcze raz wrócimy do naszej ulubionej pary. Bo czy nie na to tak długo czekaliśmy? Nie przegapcie miłosnego finału historii Emmy i Williama.

Tak jak informowaliśmy już wcześniej - ostatni tom "Emmy" będzie rozsyłany do prenumeratorów przed oficjalną premierą - już w przyszły poniedziałek! Tomik będzie też przedpremierowo dostępny na MFKiG w Łodzi, zaś do regularnej sprzedaży wejdzie zgodnie z harmonogramem, tj. 12 października.