Nadciąga... PORA NA PRZYGODĘ!
2015-10-02
Stęskniliście się za Finnem, Jake'iem i resztą mieszkańców Krainy Ooo? Jeśli tak, to możecie szykować się na zupełnie nowe przygody! Przed Wami bowiem jeszcze więcej szalonych pomysłów, odważnych wypraw, pokręconych eksperymentów i patologicznej tendencji do porywania królewien! Będzie zabawa, będzie się działo i znowu kartek będzie mało - na początek szykujemy dla Was nie lada niespodziankę. A nawet dwie! Już w połowie października do sprzedaży trafią nasze nowości:

Adventure Time - Powieść Graficzna #2
Seria powieści graficznych „Adventure Time” powraca w zakręconej i zwariowanej odsłonie! KGK, zrozpaczona faktem, że tak mało gości przyszło na jej urodziny, decyduje się porzucić bycie królewną. Tymczasem komuś innemu bardzo marzy się ten status. Zrządzeniem losu dowiaduje się o tym Magiczny Gość, który wprost uwielbia spełniać wypowiedziane w złym momencie życzenia. I tak KGK wraz z grupą królewien, którym nie udało się wykręcić od przyjęcia, trafiają do środka totalnie pokręconej gry. Czy uda im się przejść wszystkie wyzwania zanim skończy się czas?Adventure Time -
Kalendarz na 2016 rok

Powstały w tajnych laboratoriach Studia JG jest jedynym kalendarzem książkowym z serii "Adventure Time" na świecie! Wydany w formacie A5 z okładką ze skrzydełkami będzie liczył aż 180 kolorowych stron. A co będzie zawierał w środku? Samą epickość - zobaczcie sami:
Rok 2016 to najwyższa pora na przygodę! Bohaterowie popularnego serialu i komiksu „Adventure Time” sprawią, że każdy dzień w szkole będzie ciekawszy! Kolorowy kalendarz, w którym znajdziecie szarady, psychotesty, konkursy, horoskopy, porady, masę ciekawostek z serii i wiele innych niespodzianek, w dodatku przygotowanych z dużą dozą zwariowanego humoru, to niezbędny gadżet każdego fana, bez względu na wiek!