Marcowe premiery wydawnicze
2018-03-02
Nadszedł marzec a wraz z nim nowe premiery i trochę informacji wydawniczych. Miesiąc zaczniemy od mangi "Deadlock" #2, zaraz po niej w Wasze ręce trafi "Golden Time" #8 (uwaga - tomy #8 i #9 nie trafią do empików - więcej informacji poniżej), następnie wydany zostanie "Ajin" #9. Dodatkowo komiks "POLIFE - Moje życie jako Japonki w Polsce" postanowiliśmy wydać w dwóch wersjach językowych - polskiej i japońskiej, obydwie są już dostępne na naszej stronie. W tym miesiącu do sprzedaży trafi również "Opowieść panny młodej" #9 (tu również będzie kilka zmian - informacje na ten temat poniżej). Wśród marcowych premier znajdzie się także "Noragami" #13, "Spice & Wolf" #14, "ERASED - Miasto, z którego zniknąłem" #5 i "Toradora LN" #3. Jeśli zaś chodzi o nasz slot komiksowy - w tym miesiącu zamkniemy serię "Samuraj Jack" #4, a swoją premierę będzie miał również "Adventure Time" #5. A teraz kilka informacji wydawniczych na temat poszczególnych serii:

- "Golden Time" - dwa ostatnie tomy serii (#8 i #9) nie będą dostępne w empiku. Będzie je można kupić w naszym sklepie internetowym, w oddziałach stacjonarnych Yatta.pl i w innych sklepach komiksowych.

- "Opowieść panny młodej" - nowe tomiki oraz dodruki tej serii (w najbliższym czasie tomy #1, #7) będą miały cenę okładkową w wysokości 34,99 zł. Prenumeraty natomiast wciąż będą kosztować 29,99 zł, dzięki czemu nasi czytelnicy będą mogli nabyć kolejne odsłony OPM po starych cenach.

- "Jak zostałam bóstwem!?" - niestety jesteśmy zmuszeni chwilowo wstrzymać wydawanie serii do maja/czerwca. Wszystkich fanów bardzo przepraszamy i zapewniamy, że nie przesunie to daty wydania ostatniego tomu, ponieważ po wznowieniu skrócimy cykl wydawniczy i dołożymy wszelkich starań, żeby nadrobić to przesunięcie. Prenumeratorzy mogą zaś liczyć na specjalny dodatek do ostatniego tomu.