MIRACULOUS: Biedronka i Czarny Kot - mangowa wersja już w czerwcu!
2023-03-24
Dziś mamy dla Was nietypową zapowiedź, a mianowicie pozycję, która ucieszy szczególnie młodszych czytelników! Przed Wami znana i lubiana seria "Miraculous: Biedronka i Czarny Kot" w mangowej odsłonie! Poznajcie parę superbohaterów, którzy strzegą mieszkańców Paryża przed nadprzyrodzonymi zagrożeniami, a na co dzień wiodą życie zwyczajnych nastolatków. Jak poradzą sobie z coraz silniejszymi przeciwnikami?

Pierwszy tom będzie miał premierę już w czerwcu, natomiast jeśli zdecydujecie się na zakup prenumeraty na Yatta.pl do poniedziałku włącznie i posłużycie się kodem rabatowym BIEDRONKA, otrzymacie dodatkowe 5% rabatu!

MIRACULOUS: Biedronka i Czarny Kot
Marinette to zwyczajna nastolatka mieszkająca w Paryżu. Choć na co dzień bywa roztrzepana i trochę nieporadna, dzięki cudownej mocy istoty zwanej kwami zmienia się w superbohaterkę znaną jako Biedronka! Tymczasem w mieście zaczyna działać Władca Ciem - podstępny złoczyńca, który posiada magiczną zdolność manipulowania ludźmi. Czy Biedronka i jej tajemniczy sojusznik, Czarny Kot, zdołają go powstrzymać?

Autor: Riku Tsuchida, Koma Warita
Gatunek: shonen, przygodowy, moce nadprzyrodzone, romans
Liczba tomów: 2+
Premiera: czerwiec
Powiązane tytuły