Łowcy smoków 12 - prezentujemy obwolutę oraz przykładowe strony!
2024-04-11
Zbliża się premiera dwunastego tomu „Łowców smoków” w miękkiej i twardej oprawie do wyboru! Przed załogą Quin Zaza kolejne wyzwania!

A tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

„Łowcy smoków” 12
Połączone wysiłki Vannie i Miki pozwoliły pokonać smoka, który prześladował Arenę. Wojna domowa dobiegła końca i mogłoby wydawać się, że wszystkie problemy zostały rozwiązane. Politycy Areny oczekują jednak od Vannie, że zostanie w mieście jako królowa. Zbliża się czas rozstania… Tymczasem Mika zakrada się do sypialni Vannabelle i żąda, by ta przyrządziła dla niego terrinę. O czym będą rozmawiać? Jaką decyzję ostatecznie podejmie Vannie? Wszystkiego dowiecie się w tym tomie!

Przypominamy, że do 17 kwietnia możecie zamówić tomik w prenumeracie wraz z dodatkiem - dwustronną kartą.

Dodatkowo mamy dla Was informację na temat dwóch kwietniowych premier - „Niech pan pomoże, panie redaktorze!" 2 oraz „Hanako, duch ze szkolnej toalety" 18. Drukarnia właśnie poinformowała nas o wydłużeniu terminu realizacji obu tomików. Nowa data premiery „Niech pan pomoże, panie redaktorze!" 2 przesunie się o 3 dni, więc tomik ukaże się 18 kwietnia, natomiast premiera „Hanako, duch ze szkolnej toalety" 18 - w związku z koniecznością poprawy wszystkich obwolut (a nakład jest bardzo duży) – przesunie się na 23 kwietnia. Z tego względu wydłużamy możliwość zamawiania prenumeraty na ten tom do 18 kwietnia.
Powiązane tytuły