Jesienny Festiwal Mangowy - pierwsza karta kolekcjonerska
2023-09-22
Jesienny Festiwal Mangowy już za niecały miesiąc! A to oznacza, że czas rozpocząć pokazywanie… limitowanych kart kolekcjonerskich!

Zaczynamy od karty do mangi „Muzeum. Seryjny morderca śmieje się w deszczu” – niezwykle wciągającego i trzymającego w napięciu horroru, który z pewnością docenią dojrzali czytelnicy o mocnych nerwach!

Jak zdobyć limitowane karty kolekcjonerskie?
Należy zakupić prenumeratę na pierwszy tom minimum trzech nowości JFM np. „Muzeum. Seryjny morderca śmieje się w deszczu” 1, „Zakazane śledztwa Rona Kamonohashiego” 1 i „Pochi Kuro” 1-4.

Prenumeraty na wszystkie festiwalowe nowości możecie zamawiać do 9 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

„Muzeum. Seryjny morderca śmieje się w deszczu" 1
W mieście zaczyna dochodzić do makabrycznych zbrodni. Sprawca za każdym razem znajduje inny, wyszukany sposób na pozbawienie swoich ofiar życia, zaś jedynymi wskazówkami, jakie po sobie zostawia, są upiorne wiadomości... Należący do zespołu dochodzeniowego Hisashi Sawamura ze wszystkich sił próbuje dociec, co łączy okrutne zabójstwa. Jednak gdy motywy sprawcy wychodzą na jaw, śledczy z przerażeniem odkrywa, że zagrożona jest jego własna rodzina. Czy Sawamura zdoła powstrzymać mordercę, zanim ten skrzywdzi jego bliskich?