Jesienny Festiwal Mangowy - czwarta karta kolekcjonerska
2023-09-27
W to miłe środowe przedpołudnie prezentujemy Was czwartą, limitowaną kartę kolekcjonerską z serii "Gachiakuta"! To zdecydowanie jedna z naszych ulubionych kart z tegorocznej edycji Jesiennego Festiwalu Mangowego - mamy wrażenie, że z grafiki aż bije shonenowa energia mangi!

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii w prenumeracie do 9 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

"Gachiakuta" 1
Rudo żyje w slumsach na obrzeżach metropolii, której granice wyznacza Otchłań - bezdenne wysypisko, a zarazem miejsce egzekucji. Pewnego dnia chłopak zostaje oskarżony i skazany za zbrodnię, której nie popełnił, a w konsekwencji – strącony do Otchłani. Cudem udaje mu się jednak przeżyć upadek. Uratowany przez tajemniczego mężczyznę imieniem Engine, Rudo odkrywa w sobie niezwykłą zdolność dawania przedmiotom życia i wydobywania z nich mocy. Uzbrojony w nową siłę postanawia nie tylko zemścić się za niesprawiedliwość, jaka go dotknęła, ale też zmienić cały ten przeklęty świat!