„Hirano i Kagiura" 2, „MASHLE" 7 i „Zew nocy" już u nas!
2023-08-23
„Hirano i Kagiura" 2, „MASHLE" 7 i „Zew nocy" 5 już są!

Zatęskniliście za naszymi ulubionymi współlokatorami? Zastanawiacie się, czy po ostatnim spotkaniu Ko nadal chce zostać wampirem? A może jesteście ciekawi, co wyniknie z kolaboracji Masha z... różdżką?

U nas trwa wysyłanie prenumerat, by tomiki jak najszybciej trafiły na Wasze półki!

„Hirano i Kagiura" 2
Kagiura jest całkiem wpatrzony w Hirano. Uwielbienie, które żywi wobec kolegi, sprawia, że chce spędzać z nim każdą chwilę. Jednak uczucie to zaczyna nabierać innego niż dotychczas charakteru, a nawet znajduje ujście pod postacią wyznania...

„MASHLE" 7
Gniewne ataki Masha zostawiły pęknięcia na posągu bogini, a Carpaccio oberwał ciosem podbródkowym, lecz jego kontratak jeszcze przybiera na sile! Gdy wydawać by się mogło, że Mash został już zapędzony w kozi róg, ten wyciąga ku wrogowi nie pięść, ale... magiczną różdżkę?! Jednocześnie poszukująca dreszczyku Margarette przyspiesza tempo do capriccio! Zawodnicy przekroczą barierę dźwięku w niestandardowym pojedynku szybkości!!!

„Zew nocy" 5
"Nic nie wiesz o wampirach". Wyznanie detektyw Anko Uguisu szokuje Ko i odciska piętno na jego zamiarach. Trzeźwy osąd Mahiru, plan pani detektyw i wyznanie Nazuny... Jakie odpowiedzi znajdzie Ko w nocnych odmętach?

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
Powiązane tytuły