H.P.Lovecraft OGAR oraz Toradora #7 są już u nas!
2015-10-02
Prosto z drukarni przyjechały do nas świeżutkie tomiki naszych jesiennych nowości - 1-tomowej mangi "H.P. Lovecraft OGAR i inne opowiadania" oraz siódmy, najnowszy tom "Toradory" (tym samym zrównaliśmy się z edycją japońską). Obie premiery (razem z edycją zwykłą i limitowaną "No.6" oraz przedpremierowo, dziesiątym tomem Emmy będzie można zakupić na Międzynarodowym Festiwalu Gier i Komiksu w Łodzi, który odbędzie w ten weekend.

"H.P. Lovecraft OGAR i inne opowiadania"
Przedstawiamy nie lada gratkę dla wszystkich fanów prozy H.P. Lovecrafta - mistrza opowieści grozy oraz twórcy mitologii Cthulhu! Jednotomowy komiks "H.P. Lovecraft OGAR i inne opowiadania" w adaptacji Tanabe Gou, składa się z trzech niezależnych historii będących adaptacjami opowiadań: "Świątynia", "Ogar" i "Zapomniane miasto". „W mych udręczonych uszach pobrzmiewa nieustannie koszmarny furkot i trzepot oraz jakby słabe, odległe ujadanie jakiegoś wielkiego ogara. Nie jest to sen ani, jak się obawiam, szaleństwo, zbyt wiele się bowiem wydarzyło, abym mógł mieć jakiekolwiek wątpliwości” – tymi słowami rozpoczyna się „Ogar”, słynne opowiadanie H. P. Lovecrafta. Poznajemy w nim dwójkę poszukiwaczy przygód lub raczej parę wyjątkowo zuchwałych złodziei, którzy rabują groby w poszukiwaniu cennych artefaktów. Podczas jednej ze swoich eskapad odnajdują ciało pochowane z bardzo niezwykłym amuletem. Nie przypuszczają nawet, jak straszliwe ściągnie to na nich konsekwencje… Kultowe opowiadania mistrza horroru teraz w nowej, komiksowej odsłonie. Zobaczcie, jakie kształty może przybrać literacka groza.
Zachęcamy również do zapoznania się z przykładowymi stronami tego komiksu.

"Toradora" #7
Pełen emocji festiwal szkolny dobiega końca. Ale to nie koniec dramatycznych zwrotów akcji. Zbliżają się bowiem wybory przewodniczącego samorządu uczniowskiego, a główny kandydat nagle kompletnie traci głowę i odmawia kandydatury! Taiga i Ryuuji ponownie będą musieli uknuć sekretny plan i wkroczyć do akcji!
Przykładowe strony tylko czekają, by narobić Wam smaku na cały tomik ;)

A tu tradycyjna rozpiska:
- piątek - rozsyłamy prenumeraty
- sobota - tomik będzie dostępny w sprzedaży w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie oraz na MFGiK w Łodzi
- wtorek - manga trafi do salonów empik i sklepów komiksowych