Gorąca nowość spod szyldu Ośmiu Macek!
2023-01-20
Tęskniliście za pikantnym humorem? Przed Wami „Ishuzoku Reviewers” – seria ecchi, która już wkrótce ukaże się w naszym imprincie Osiem Macek! Oto przezabawna historia kilku samozwańczych ekspertów, którzy żyją z recenzowania wielogatunkowych przybytków rozkoszy.

Pierwszy tom będzie miał premierę w lipcu, ale osoby, które zamówią prenumeratę lub odwiedzą nasze stoisko na tegorocznym Pyrkonie, będą miały okazję otrzymać swój egzemplarz już w czerwcu!

Tradycyjnie, jeśli zdecydujecie się na zakup prenumeraty na Yatta.pl do poniedziałku włącznie i posłużycie się hasłem rabatowym „RECENZENCI”, możecie liczyć na dodatkowe 5% rabatu!

ISHUZOKU REVIEWERS
Oto świat, w którym obok siebie żyją ludzie i elfy, wróżki i hybrydy, anioły i demony –  do wyboru, do koloru! W tej międzygatunkowej rzeczywistości nie może oczywiście zabraknąć wszelkiego rodzaju… domów uciech! Jednak gdzie zakosztować słodkiej rozkoszy, gdy wybór jest tak ogromny? Na to pytanie odpowiedzą nasi wyjątkowi recenzenci, którym niestraszna żadna erotyczna przygoda! Szykujcie się na pikantną jazdę bez trzymanki, bo tutaj każde zbliżenie podlega ocenie!

Autor: Amahara, Masha
Gatunek: shonen, ecchi, komedia, fantasy
Przedpremiera: czerwiec (Pyrkon)
Format: B6+
Liczba tomów: 8+