„Gdy zapada zmrok" 3, „Love of Kill" 8 i „MASHLE" 9 już u nas!
2024-03-25
Drugi dzień tygodnia - drugi dzień mangowych nowości! Przed Wami: „Gdy zapada zmrok" 3, „Love of Kill" 8 oraz „MASHLE" 9!

Czy wśród tych mang znajdziecie coś dla siebie?

„Gdy zapada zmrok" 3
Osiem lat temu ukochana siostra Wataru została zamordowana. Chłopak poprzysiągł zemstę i jednego ze sprawców, Sakamoto, już zdołał zabić. Ceną jego sukcesu było jednak zaalarmowanie policji. Pan Misumi opracowuje plan mający na celu sprawdzenie, czy Wataru jest winny. Żeby to osiągnąć, zbiera w opuszczonej szkole osoby, którym bliska była Saya. Czy działania detektywa doprowadzą do tragedii?

„Love of Kill" 8
Chateau odzyskała wspomnienia i wraz z Ryang-hą kontynuuje ucieczkę. Dziewczyna decyduje, że połączą siły z Hindusem, ale na miejscu spotkania bohaterowie zastają także dotychczas wrogiego im Nikkę. Choć mają obawy, pozwalają mu do siebie dołączyć. Wkrótce jednak doganiają ich ludzie Donny'ego, a powietrze przecinają kule...

„MASHLE" 9
Mash zmusił Innocent Zero do odwrotu, lecz kolejny przeciwnik staje mu na drodze. To jego naturalny wróg, czyli... sprawdzian na koniec semestru! Z pomocą przyjaciół chłopak stara się wyeliminować ryzyko natychmiastowego wyrzucenia ze szkoły. A grozi to wszystkim uczniom, którzy obleją choćby jeden przedmiot...! Dodatkowo przed ostatnim zadaniem egzaminu na boskiego adepta kandydatów czeka jeszcze ważna rozmowa, ale pewien mężczyzna znów rzuca Mashowi kłody pod nogi... Gdy rywalizacja o tytuł osiąga punkt kulminacyjny, następny zabójca wypełza z mroku. Nadchodzi pora na test finałowy, w którym zawalczą trzy elitarne szkoły magii!

Plan dystrybucji:
- wtorek - prenumeraty wysłane.
- czwartek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
Powiązane tytuły