„Frieren. U kresu drogi" 6, „Bakemonogatari" 11, „Międzygatunkowi recenzenci" 3, „Blood Blockade Battlefront" 9 i 10 oraz „Fairy Tail" 45 już u nas!
2024-03-27
Tuż przed Świętami mamy dla Was porządną dawkę mangowych nowości - to ostatnie marcowe premiery: „Frieren. U kresu drogi" 6, „Bakemonogatari" 11 w edycji zwykłej oraz specjalnej, „Międzygatunkowi recenzenci" 3, „Blood Blockade Battlefront" 9, „Blood Blockade Battlefront" 10 i „Fairy Tail" 45. Będzie co czytać podczas wolnych dni!

„Frieren. U kresu drogi" 6
Na Frieren, maga legendarnej drużyny bohaterów, która pokonała Króla Demonów, czeka nowe zadanie. Aby zdać drugi egzamin, wraz z innymi uczestnikami musi przejść niezdobyty labirynt. Jakie tajemnice elfki odkryją jej ekscentryczni towarzysze...? Oto kolejny tom historii o niezwykłej więzi mistrzyni i uczennicy oraz prawdziwych herosach!

„Bakemonogatari" 11
Przed wami prequel „Bakemonogatari”, a zarazem jej rozdział zerowy: „Opowieść o krzywdzie”! Koyomi Araragi walczy, by odzyskać człowieczeństwo. W pierwszym pojedynku pokonuje Dramaturgy i zdobywa prawe ramię Kiss-Shot. Jego następnym przeciwnikiem jest półwampir Episode. Rywal, który... nie ma żadnych słabych stron właściwych krwiopijcom!

„Międzygatunkowi recenzenci" 3
Niestrudzeni recenzenci międzygatunkowych wdzięków postanawiają zacząć działać na szeroką skalę! Podejmują współpracę z gildią transportową, aby dotrzeć do szerszej bazy czytelników. Ale oczywiście nie zapominają również o zbieraniu materiałów do nowych recenzji, poczynając od... wioski centaurów! Czy te końskie piękności faktycznie uprawiają miłość na jedno kopyto? A może skrywają intymne tajemnice, od których naszym bohaterom ręce o(d)padną? Nie przegapcie najnowszego tomu!

„Blood Blockade Battlefront" 9
Na zgliszczach Nowego Jorku powstało Hellsalem’s Lot, metropolia, w której zaciera się granica między światami. Zadaniem Libry jest utrzymanie harmonii w mieście!

„Blood Blockade Battlefront" 10
Na zgliszczach Nowego Jorku powstało Hellsalem’s Lot, metropolia, w której zaciera się granica między światami. Zadaniem Libry jest utrzymanie harmonii w mieście! W jej szeregi przypadkowo wstępuje Leo Watch – chłopak, który przybył do Hellsalem’s Lot, aby zebrać materiały do turystycznego przewodnika.

„Fairy Tail" 45
Magowie Fairy Tail w ostatnim momencie zatrzymują aktywację Face i przechodzą do kontrataku! Jednak tę walkę śledzi zza kulis ktoś, z kim nawet członkowie Tartaros muszą się liczyć... tajemniczy Król Piekieł we własnej osobie! Za sprawą jego klątwy zaciekłe starcie między wróżkami i demonami przybiera niespodziewany obrót! Sześcian Tartaros ożywa i pochłania magów Fairy Tail! Na szczęście komuś udało się umknąć przed potworną mocą władcy podziemi... Teraz nie tylko los kamratów z gildii, lecz i całego świata spoczywa w rękach jednej czarodziejki!

Plan dystrybucji:
- piątek - prenumeraty wysłane.
- środa - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
Powiązane tytuły